۴م، شهریور ۱۳۹۷
نويسنده: user1daftar

www.MajdeDez.com
زمان انتشار: ۴م, شهریور ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۵۰ ق.ظ | کد خبر: 72156

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی “مجد دز” حجةالاسلام والمسلمین قاضی امام جمعه دزفول در دیدار مسئولین شعب تأمین اجتماعی شهرستان دزفول بیمه و تأمین اجتماعی را یک دستگاه خدماتی دانست که خدمات متنوعی را به افراد تحت پوشش ارائه می‌دهد.

امام جمعه دزفول ماهیت سازمان تأمین اجتماعی را خدماتی دانست و افزود: این خدمات باید بصورت کامل به مردم ارائه شود و می‌توان بعضی خدمات را بومی سازی کرده و در چارچوب تأمین اجتماعی، متناسب با شرایط مردم دزفول باشد.

حجةالاسلام والمسلمین قاضی اظهار کرد: می‌توان در خدمت رسانی خلاقیت و ابتکار داشته و خدمات جدیدی ارائه داد و علاوه بر کمیت که افراد بیشتری را تحت پوشش قرار گیرد، کیفیت خدمات را ارتقا داده تا رضایت مردم کسب شود.

امام جمعه دزفول تأکید کرد: برای کاهش فشار اقتصادی که بر دوش مردم می‌باشد با حوصله و سعه صدر جوابگوی مراجعین بود و حتی اگر نمی‌توان باری از دوش آنها برداشت باعث افزودن باری به آن نبود.

امام جمعه دزفول گفت: باید تلاش کرد که این سازمان یک دستگاه خدوم بوده و خدمت را هدف کار خود قرار دهند، اصل نظام، کشور و ولایت را مدنظر قرار دهند و دچار چالش‌های سیاسی نشوند.

همچنین مسئولین شعب تأمین اجتماعی دزفول گزارشی از نحوه ارائه خدمات ارائه کردند و تعداد افراد تحت پوشش را ۲۰۰ هزار نفر و بیمه شدگان اصلی را قریب ۶۰ هزار نفر و مستمری بگیران شهرستان را ۱۷ هزار نفر ذکر کردند.

رئیس شعبه یک تأمین اجتماعی گفت: به دلیل کمبود صنایع در دزفول در مقایسه با استان تعداد افراد کمتری تحت پوشش بیمه هستند.

وی اظهار کرد: با توجه به فن آوری و رشد تکنولوژی، این سازمان خدمات خود را به سمت ارائه خدمات بصورت اکترونیکی و غیر حضوری سوق می‌دهد، و با حذف دفترچه‌های درمانی و هوشمندسازی تا ماه‎های آینده حجم زیادی از مراجعات به شعب کاسته می‌شود که با ارائه کد ملی خدمات دریافت می‌شود.