۱۹م، مرداد ۱۳۹۷
نويسنده: user1daftar

www.MajdeDez.com

وصیت‌نامه شهید سلطانحسین عزیز قاسم زاده

تقوا تنها راه رسیدن به معراج و دور شدن از تمایلات شیطانی می‏‌باشد.

زمان انتشار: ۱۹م, مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۰۰ ق.ظ | کد خبر: 71852

بِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمنِ الرَّحِیمِ 

وصیت‌نامه پاسدار شهید سلطانحسین عزیز قاسم زاده

إنّا لله وإنّا إلیهِ رَاجعُون

بدرستی که ما از خداییم و به سوی او باز گشت می‎کنیم

تَبَارَکَ الَّذِی بِیَدِهِ الْمُلْکُ وَهُوَ عَلَىٰ کُلِّ شَیْءٍ قَدِیرٌ  الَّذِی خَلَقَ الْمَوْتَ وَالْحَیَاةَ لِیَبْلُوَکُمْ أَیُّکُمْ أَحْسَنُ عَمَلًا 

بزرگوار است آن خدایی که پادشاهی بدست اوست و او بر هر چیز تواناست و آن خدایی که مرگ وزندگی را تقدیر کرد تا شما را آزمایش کند که کدامیک از شما بعمل نیکوترید.

خدایا از تو می‎خواهم که مرگ را شهادت در راه خودت زیر پرچم اسلام با اولیاء خودت قرار دهی.

برادران عزیز اگر لیاقت شهادت را داشتم و به شهادت رسیدم بعنوان آخرین سخنانم با شما چند سخنی دارم.

برادران عزیز جلسه را محکم بگیرید چرا که اکثراً این شهداء از همین جلسات بوده‌اند و خطر را احساس کرده و به جبهه رفتند و جنگیدند و کشته شدند و به جوار حق تعالی پیوستند و من امیدوارم که ادامه دهنده راه آنها باشید پس برادران عزیز مسئله، بسیار مهم است و سعی کنید که حتماً به جلسه بروید و همیشه قرآن بخوانید چرا که قرآن چراغ فروزان هدایت و قوانین اسلام و چگونه زیستن و چگونه مردن را به ما می‏آموزد.

برادران عزیز اگر انقلاب شکست بخورد تا سال‎های دیگر، از انقلاب اسلامی حرفی به میان نخواهد آمد امیدوارم که جلسه را محکم بگیرید تا روح اسلام و قرآن همچون موج‌های دریا به پیش برود و جهان را از ظلم و ستم پاک کرده و مستضعفین وارثین جهان گردند.

برادران سعی کنید خود را بسازید و تقوا داشته باشید چرا که تقوا تنها راه رسیدن به معراج و دور شدن از تمایلات شیطانی می‏‌باشد.

در آخر کلامم از تمامی برادران جلسه می‏خواهم که امام را دعا کنند و پیرو قرآن باشند و از برادران می‎خواهم که تا آخرین قطره خون خود پیرو روحانیت باشند و در آخر از تمامی‏ برادران می‎خواهم که اگر ناراحتی از من سر زده مرا ببخشید.

و اما پیامی برای پدر و مادرم:

و اما ای پدر و مادر عزیز مرا ببخشید از اینکه نتوانستم برای شما فرزند خوبی باشم و آن حقی را که شما بر گردن من داشتید بخوبی ادا کنم، ای پدر و مادر عزیز اگر شهید شدم به خاطر خدا این مصیبت را تحمل کنید تا خداوند از شما راضی باشد و این قربانی را که در راه خدا داده‌اید مبادا ضایع شود چرا که خداوند می‏فرماید: از بهترین چیزهای خود در راه خدا انفاق کنید.

ای پدر ومادر عزیز: این چند روزی را که بین شما بوده‏ام بسیار ناراحتی برای شما درست کرده بودم. امیدوارم که به بزرگواری خودتان مرا ببخشید و از تمام اقوام می‏خواهم که برای من سیاه نپوشند و از آنها می‏خواهم که برای امام دعا کنند و پیرو قرآن و روحانیت باشند و امیدوارم که مرا عفو کنند.

و چند وصیتی برای برادر عزیزم: برادر از تو می‏خواهم که اگر من شهید شدم به تمام اقوام بگو که جلسات قرآن را محکم بگیرند و به اسلام و امام وفادار باشند و از تو می‏خواهم که مادرم را دلداری دهی و بگوئی که من به چه راهی رفته‏ام و از تو می‎خواهم که به او بگوئی که باید افتخار کند که فرزند خود را در راه اسلام داده است.

برادر جان از تو می‏خواهم که جلسه را محکم نگهداری کنی و برنامه‌های باشکوهتری برگزار کنید و از تو می‏خواهم که از قول من به تمامی برادران جلسه بگوئی که درس‎های خود را بخوانند و آنها را ترک نکنند و دنبال درس خود بروید و به علم و ایمان مجهز باشید. علم بدون ایمان هیچ ارزش ندارد. و ضررش برای جامعه بیشتر خواهد بود.

و از تو می‏خواهم که به مادرم بگوئی که به خان حمید رضا شمیم و حسن انیسی سر بزند و از تو می‏خواهم که از قول من به برادران محله بخصوص برادران حسین انیسی، جواد علی کلبی، محمد رضا، مسعود، محمد جواد مجیدی که اگر ناراحتی از من دیده‌اند مرا ببخشند و پیامی که برای آنها دارم این است که به جلسه بروند و جلسه را محکم بگیرند و بدانند که تمامی برادرانی که شهید شده‎اند از همین جلسه‌ها بوده اند از جمله حسن انیسی، شیر محمدی، رضا ناظمی فر و…..

خدایا خدایا تا انقلاب مهدی تو را به جان مهدی خمینی را نگهدار

امام را دعا کنید

حسین عزیز قاسم زاده

۶۱/۹/۴