۶م، مرداد ۱۳۹۷
نويسنده: user1daftar

www.MajdeDez.com
زمان انتشار: ۶م, مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۳:۱۰ ب.ظ | کد خبر: 71791

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی “مجد دز” حجةالاسلام والمسلمین قاضی امام جمعه دزفول در جلسه ستاد اربعین که در نهاد امامت جمعه دزفول تشکیل شد گفت: هرکس در دستگاه امام حسین علیه السلام خدمت می‌کند جایگاه خدمت دارد، همه متعلق به اباعبدالله الحسین(ع) بوده و جای هیچگونه منیت نیست بلکه کسی که خدمت بیشتری انجام دهد نزد امام حسین(ع) قرب بیشتری خواهد داشت.

رئیس ستاد اربعین دزفول ضمن اشاره به آیات قرآن که باید از هم در انجام امور خیر سبقت گرفت اظهار کرد: تمام اعضای ستاد اربعین توانمند، مخلص و مدیر هستند و باید در جایگاه خود خدمت کنند.

امام جمعه دزفول خاطرنشان کرد: در سال‎های خدمت در موکب اربعین تجربیات بسیار گرانبهایی کسب شده و باید از این سرمایه بزرگ که با زحمت بدست آمده به بهترین شکل استفاده کرد و آنها را حفظ کرد.

حجةالاسلام والمسلمین قاضی تأکید کرد: همه زیر یک پرچم و بیرق انجام وظیفه می‌کنند، باید در کنار هم بود و برای مشکلات راهکار مناسب یافته و مسئولیت‌ها تقسیم شوند.

امام جمعه دزفول تصریح کرد: اختلافات از سوی شیطان می‎باشد و باید دانست که قطعا نصرت و یاری خداوند شامل حال کسانی است که همدل و همراه باشند.