۱م، مرداد ۱۳۹۷
نويسنده: user1daftar

www.MajdeDez.com
زمان انتشار: ۱م, مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱:۱۸ ب.ظ | کد خبر: 71712

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی “مجد دز” حجةالاسلام والمسلمین قاضی امام جمعه دزفول در بازدید میدانی از مسجد در حال ساخت حضرت رقیه(س) ضمن اقامه نماز جماعت مغرب و عشا گفت: یکی از اهداف رسالت ائمه معصومین علیهاالسلام اقامه نماز می‌باشد.

امام جمعه دزفوال در جمع نمازگزاران و هیأت امنای این مسجد تأکید کرد: اگر فقط همین دستور ائمه هدی(ع) مبنی بر اقامه شایسته نماز در جامعه اجرا شود تمام مشکلات حل خواهد شد.

حجةالاسلام والمسلمین قاضی اظهار کرد: اقامه نمازجماعت در این مسجد که هنوز ساخت آن تکمیل نشده است با امکانات کم بسیار ارزشمند و معنوی است و خیر و برکات فراوانی به دنبال خواهد داشت.

امام جمعه دزفول افزود: اخلاص و همت، کار را به نتیجه می‎ رساند و باید تلاش شود که این مسجد یکی از پایگاه‌های اصلی فرهنگی و دینی شهرستان شود.

حجةالاسلام والمسلمین بیگدلی هم گزارشی از مراحل ساخت مسجد حضرت رقیه(س) بیان کرد و گفت: مراحل ساخت این مسجد به همت خیرین و اهالی منطقه شروع شده و با سرعتی غیرقابل پیش بینی به جایی رسیده که می توان با حداقل امکانات نماز جماعت را برپا کرد.

رئیس سازمان تبلیغات اسلامی شهرستان دزفول با تأکید بر اینکه مسجد محور و سنگر است و باید این سنگر حفظ شود افزود: این مکان شامل مسجد، حسینیه، پژوهش‎سرا و مرکز فرهنگی است، خیرین باید تلاش خود را مضاعف نموده تا بطورکامل ساخته شود.

شایان ذکر است که نماز جماعت مسجد در حال ساخت حضرت رقیه(س) موقتا به امامت حجةالاسلام والمسلمین محمدرضا زارع اقامه می‌شود.