۱م، مرداد ۱۳۹۷
نويسنده: user1daftar

www.MajdeDez.com
زمان انتشار: ۱م, مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۱۲ ب.ظ | کد خبر: 71707

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی “مجد دز” جلسه ستاد امر به معروف و نهی از منکر دزفول با حضور اعضای این ستاد در پادگان قدس شهرستان به میزبانی سرهنگ سعادت زاده فرمانده سپاه ناحیه دزفول برگزار و مشکلات اخلاقی شهرستان اعم از ساحل رودخانه دز و موضوع دوچرخه سواری مورد بررسی قرار گرفت.

حجةالاسلام والمسلمین قاضی ضمن تأکید بر اینکه امروز کشور در شرایط جنگ اقتصادی و فرهنگی قرار دارد گفت: اوضاع فرهنگی جامعه در حالت خوبی نیست و دشمن تمام توان خود را بکار گرفته تا به انقلاب اسلامی ضربه زند.

امام جمعه دزفول به اتحاد و اتفاق دشمنان اشاره کرد و افزود: باید نسبت به مسائل دید حکومتی و حاکمیتی داشت و چون اصل نظام و کشور در خطر است نباید فقط در حیطه مسئولیت خود به مسائل نگریست.

رئیس ستاد امر به معروف و نهی از منکر دزفول اظهار کرد: نباید مسائل را بصورت کلیشه‌ای تکرار کرده و از اجرا خبری نباشد بلکه باید برنامه‌های غیراخلاقی و غیرقانونی در نطفه خفه شوند.

امام جمعه دزفول تأکید کرد: بعضی افراد به دنبال عقده‌گشایی هستند و به بهانه‌های مختلف موضع می‎گیرند و دشمن از این موضوع سوءاستفاده کرده و موج سواری می‎کند.

حجةالاسلام والمسلمین قاضی افزود: مسئولین باید نگاه واحدی به مسائل داشته باشند و داوطلبانه انجام قسمتی از کار را متقبل شوند.

امام جمعه دزفول خاطرنشان کرد: باید با قدرت، قانون را اعمال کرد که در این صورت تا حد زیادی اوضاع کنترل خواهد شد.

مصوبات این جلسه شامل موارد ذیل می‎باشد:

توافق نامه سه جانبه بین شهرداری، ناجا و محیط زیست برای ساخت پاسگاه ساحلی با پیگیری از ناحیه ستاد فرمان امام.

یک دستگاه قایق با تجهیزات کامل توسط آقای چراغی تأمین و در اختیار نیروی انتظامی و بسیج جهت گشت‎زنی در رودخانه دز قرار گیرد.

توافق مهندس پوررکنی با آبفا جهت ایجاد پیست دوچرخه سواری.

جمع آوری ایستگاه‎های دوچرخه سواری توسط شهرداری.