۱۴م، تیر ۱۳۹۷
نويسنده: user1daftar

www.MajdeDez.com
زمان انتشار: ۱۴م, تیر ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۲۳ ب.ظ | کد خبر: 71519

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی “مجد دز” اولین جلسه ستاد اربعین شهرستان دزفول با حضور اعضای این ستاد در نهاد امامت جمعه دزفول برگزار شد.

امام جمعه دزفول ضمن تقدیر و تشکر از دست‎اندرکاران و خادمین حضرت اباعبدالله الحسین علیه السلام که با تلاش خالصانه خود در اربعین سال گذشته، کمک به زلزله زدگان کرمانشاه و آب‌رسانی به شهرهای آبادان و خرمشهر موجب سربلندی شهرستان شدند گفت: همه ما هدف واحدی داریم و آن خدمت است و باید شاکر نعمت وحدت و صمیمیت بوده و بعنوان گوهر گرانبهایی آن را محافظت کنیم.

حجةالاسلام والمسلمین قاضی تصریح کرد: تفرقه و پراکندگی در کار موجب محو شدن کارها شده و دشمن فرصت می‎یابد با جوسازی و کارشکنی مانع چشیدن طعم شیرین و لذت معنوی خدمت شود.

امام جمعه دزفول چشیدن لذت معنوی کار برای خدا در دنیا را بالاترین لذت‎ها دانست و افزود: کار مخلصانه و برای رضای خدا، بدون خستگی بوده و همه مشکلات در این راه قابل تحمل و شیرین خواهند بود و باید دانست کار بدون اخلاص، ماندگار نخواهد بود.

امام جمعه دزفول تأکید کرد: ماندگاری کار به دلیل اخلاص، اتحاد و همدلی است و باید این سرمایه ارزشمند را که موجب عزت و سربلندی شهرستان شده است را پاس داشت.

حجةالاسلام والمسلمین قاضی اظهار کرد: خدمت در دستگاه امام حسین علیه السلام بسیار ارزش دارد و توفیقی است که نصیب فرد می‌شود و انسان هرچه در این راه تلاش کند کم است و ضرر نمی‌کند.

امام جمعه دزفول تصریح کرد: تمام افرادی که در سال‌های گذشته در ستاد اربعین حضورداشته‌اند در جایگاه خود نقش‌آفرین بوده و حضورشان در ستاد ضرورت دارد ولی باید تمام افراد در چارچوب مصوبات ستاد انجام وظیفه کنند و از انجام کارهای انفرادی پرهیز نمایند.

رئیس ستاد اربعین شهرستان دزفول تأکید کرد: کار عظیم و بزرگی در پیش رو می‌باشد، با توجه به تجربیات گذشته باید مسئولیت‌ها تعریف شوند، با بررسی نقاط ضعف و قوت سال‌های گذشته باید نقاط ضعف را اصلاح و نقاط قوت را تقویت کرد.

در ادامه این جلسه گزارش مفصلی از مکان جدید اختصاص داده شده برای شهرستان دزفول در پایانه مرزی چذابه که حدود ۲۰۰۰ متر می‎باشد ارائه شد و همگی بر انجام کار ها بصورت منسجم و در چارچوب ستاد، هماهنگی اعضای ستاد، و تعیین مسئولیت‌ها اتفاق نظر داشتند.