۱۴م، تیر ۱۳۹۷
نويسنده: user1daftar

www.MajdeDez.com
زمان انتشار: ۱۴م, تیر ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۱۰ ق.ظ | کد خبر: 71513

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی “مجد دز” در ادامه رساندن آب شرب مورد نیاز مردم مقاوم و عزتمند آبادان و خرمشهر جلسه‎ای با حضور حجةالاسلام والمسلمین فیض الاسلام امام جمعه شهر صفی آباد و جمعی از مسئولین شهرستان در نهاد امامت جمعه دزفول تشکیل شد.

حجةالاسلام والمسلمین قاضی امام جمعه دزفول در این جلسه با تأکید بر اینکه انسان مؤمن در برابر برادر مؤمن خود مسئول می‌باشد گفت: کمک و یاری هم‌نوع، حرکتی مردمی و انسانی است و نباید تحت تأثیر سخنان افراد جاهل قرار گرفت.

امام جمعه دزفول کار کامیون‌داران را ارزشمند دانست و افزود: در این مقطع زمانی تعدادی از هم‎وطنان ما بر اثر مشکلات و بی‎تدبیری‎هایی در تأمین آب شرب مورد نیاز خود در مضیقه قرار گرفتند، بی شک رساندن آب به افراد نیازمند به این نعمت الهی، بسیار خداپسندانه، و کار کامیون‌داران که برای انتقال آب اعلام آمادگی کردند بسیار ارزشمند بود.

حجةالاسلام والمسلمین قاضی خاطرنشان کرد: ملت ایران یک مجموعه واحد هستند و این اتحاد و انسجام موجب حفظ نظام و انقلاب شده است، و در این دوره نیز علیرغم وجود افراد سودجود باید مصلحت نظام و منطقه را در نظر گرفت.

امام جمعه دزفول اظهار کرد: در این حرکت الهی و انسانی بعضی از ارگان‎های نظامی و دولتی سنگ تمام گذاشتند و فراتر از وظایف سازمانی خود با روحیه بسیجی و مردمی چنین حرکتی را رقم زدند ولی اصل کار مردمی بود.

امام جمعه دزفول در بیان ارزش آب‌رسانی به شهرهای آبادان و خرمشهر گفت: کار ارزشمند آب‌رسانی توسط مردم شهرستان دزفول در مصمم‌تر شدن دولت برای رفع مشکل کمبود آب شرب بسیار مؤثر بود.

سرهنگ گل آرا جانشین فرمانده ناحیه مقاومت بسیج دزفول در ادامه این جلسه گفت: مسائل و مشکلات اجتماعی اگر به موقع تدبیر نشوند تبدیل به نارضایتی عمومی که مورد نظر دشمنان انقلاب است شده و دشمن از مطالبات به حق مردم در راستای اهداف شوم خود و با هدف ضربه زدن به انقلاب سوء استفاده خواهد کرد.

همچنین در ادامه این جلسه حاضرین در جلسه گزارشی از نحوه جمع‌آوری و ارسال هدایای مردمی به شهرهای آبادان و خرمشهر ارائه دادند.