۹م، تیر ۱۳۹۷
نويسنده: user1daftar

www.MajdeDez.com
زمان انتشار: ۹م, تیر ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۰۹ ب.ظ | کد خبر: 71466

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی “مجد دز” مراسم تجلیل از حجةالاسلام اسماعیلی امام جماعت مسجد اباالفضل العباس(ع) با حضور نمازگزاران این مسجد برگزار شد.

حجةالاسلام والمسلمین قاضی امام جمعه دزفول در این مراسم حضور در جمع نمازگزاران را توفیق دانست و گفت: تجلیل از خادمان دین و مسجد که بیانگر ارزش‌های الهی، عبودیت و بندگی خدا هستند سنتی حسنه است.

امام جمعه دزفول ضمن تقدیر از حجةالاسلام والمسلمین اسماعیلی خاطرنشان کرد: امام جماعت این مسجد روحانی فاضل، متدین، ولایی و خوش ذوق بود که جوانان و نوجوانان را به سمت مسجد سوق داد و اکنون برای تکمیل تحصیلات عازم قم می‎باشد.

حجةالاسلام والمسلمین قاضی اظهار کرد: حجةالاسلام رئیسی نیز از روحانیون فاضل و خوش فکر است که این پرچم را بدست گرفته و با ادامه همین مسیر و با تلاش، فریضه الهی نمازجماعت را اقامه خواهد کرد.

امام جمعه دزفول تصریح کرد: معنای ولایت در نمازجماعت متجلی می‌شود و مأموم نباید عمدا پیش از امام جماعت حرکتی را در نماز انجام دهد.

شایان ذکر است که نماز جماعت مغرب به امامت حجةالاسلام والمسلمین قاضی امام جمعه دزفول و نماز عشا به امامت امام جماعت جدید مسجد جمشیدآباد حجةالاسلام رئیسی اقامه شد.