۲۵م، خرداد ۱۳۹۷
نويسنده: user1daftar

www.MajdeDez.com
زمان انتشار: ۲۵م, خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۱۷ ب.ظ | کد خبر: 71312

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی “مجد دز” آئین وحدت آفرین و باشکوه  نماز عید سعید فطر با حضور اقشار مختلف مردم مؤمن و ولایت مدار دزفول به امامت حجةالاسلام والمسلمین سید محمد علی قاضی در ورزشگاه شهید ناحی این شهرستان برگزار شد. 

دعوت به تقوای الهی

امام جمعه دزفول در خطبه اول نماز عید سعید فطر با دعوت از خود و مردم به رعایت تقوای الهی گفت: هرکس تقوا پیشه کند خداوند متعال امورش را در آسانی قرار می‎دهد.

تبیین برکات ماه رمضان در کسب کمالات و فضایل الهی

خطیب نماز عید سعید فطر با تبریک این عید فرخنده، از ماه مبارک رمضان بعنوان ماه کسب کمالات و فضایل الهی نام برد و افزود: یکی از این کمالات الهی ثبات قدم است.

وی افزود: صبر و پایداری در راه ثبات قدم از مسائلی است که خداوند آن را نصیب انسان مؤمن می‌نماید.

انفاق در راه خدا و سخن محکم و مستدل گفتن، از موضوعات دیگر کسب کمالات و فضائل الهی

امام جمعه دزفول همچنین انفاق در راه خدا و سخن محکم و مستدل گفتن را از موضوعات دیگر کسب کمالات و فضائل الهی نام برد که باید مؤمنان به آن اهتمام بیشتری ورزند.

بازخوانی بخشی از بیانات مهم مقام معظم رهبری در باره اهمیت و جایگاه عید فطر در بین مسلمانان

حجةالاسلام والمسلمین قاضی در خطبه دوم نماز عید سعید فطر دزفول به باز خوانی بخشی از بیانات مهم مقام معظم رهبری در باره اهمیت و جایگاه عید فطر در بین مسلمانان پرداخت و با تأکید بر ضرورت حفظ وحدت و همدلی در جامعه افزود: افراد و گروه‎ها نباید یکدیگر را تخریب و تضعیف کنند بلکه باید منصفانه یکدیگر را نقد کرده و از دوقطبی کردن جامعه اجتناب کنند.

تفرقه افکنی راهبرد اصلی دشمن

امام جمعه دزفول تفرقه افکنی را راهبرد اصلی دشمن در شکست نظام اسلامی دانست و گفت: دشمنان ایران اسلامی وحدت و همدلی بین مردم و مسئولان را هدف گرفته‎اند.

خطیب نماز عید فطر دزفول اظهار داشت: برخی افراد ندانسته در زمین دشمن بازی می کنند که باید بیشتر دقت کنند تا در دام توطئه‎های دشمنان گرفتار نشوند.

حضور مردم در راهپیمای روز قدس دستاوردهای بزرگی در آینده برای ملت ایران در پی خواهد داشت

امام جمعه دزفول در فرازی دیگر از این خطبه با تجلیل از حضور حماسی مردم دزفول در راهپیمایی روز جهانی قدس بیان داشت: راهپیمایی روز قدس حرکتی اثر گذار در حمایت و پشتیبانی از قیام مردم مظلوم فلسطین علیه رژیم غاصب اسرائیل بوده که جهانی شده است.

وی افزود: حضور مردم در این راهپیمای دستاوردهای بزرگی در آینده برای ملت ایران در پی خواهد داشت.

عزت و اقتدار نظام اسلامی حاصل وحدت و همدلی مردم و مسئولان است

خطیب نماز عید فطر دزفول عزت و اقتدار نظام اسلامی را حاصل وحدت و همدلی مردم و مسئولان دانست و گفت: دشمنی دشمنان علیه نظام اسلامی نشانه پویایی و پیشرفت انقلاب اسلامی است.

توطئه جدید شمر زمان نخست وزیر رژیم کودک کش اسرائیل در ادعای سقّایی ملت ایران
امام جمعه دزفول به جنگ نرم دشمنان علیه نظام اسلامی اشاره کرد و گفت: شمر زمان یعنی نخست وزیر رژیم کودک کش اسرائیل اخیرا مدعی شده می‎خواهد مشکل کمبود آب در ایران را حل کند که این خود یک ترفند و توطئه جدید است.

پیروزی جبهه مقاومت در یمن حاصل پیشرفت و اثرگذاری انقلاب اسلامی ایران در منطقه است
حجةالاسلام  والمسلمین قاضی در ادامه به پیروزی جبهه مقاومت در یمن و شکست نیروهای ائتلاف سعودی و امارات اشاره کرد و افزود: پیروزی جبهه مقاومت حاصل پیشرفت و اثرگذاری انقلاب اسلامی ایران در منطقه است.