۲۳م، خرداد ۱۳۹۷
نويسنده: user1daftar

www.MajdeDez.com
زمان انتشار: ۲۳م, خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۴:۴۵ ب.ظ | کد خبر: 71275

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی “مجددز” در این آئین باشکوه که مزین بنام امام رئوف امام رضا (ع) و تجلیل از مادر شهید سید هبت الله فرج اللهی بود و جمع کثیری از خواهران و برادران کوی زیبا شهر تنی چند از روحانیان ، سرهنگ محتشمی راد مسئول سازندگی مناطق محروم شمال استان و سید عزیزالله پژوهیده فرمانده بسیج ادارات دزفول درآن شرکت داشتند پس از اجرای جند برنامه فرهنگی حجت الاسلام سعید عبداللهی در خصوص اهمیت جهاد و وظیفه منتظران در عصر غیبت سخن گفت.

سپس حاج حسین یکتا در سخنانی با تجلیل از شهدا بویژه شهید سید هبت الله فرج اللهی به تبیین ارتباط معنوی شهدا با امام زمان (عج) در دوران دفاع مقدس پرداخت و گفت: پیوند با شهدا و گرامیداشت یادآنان عشق و محبت قلب مان را با امام زمان (عج)  گره می زند.

وی  با بیان برخی از خاطرات شهدا ی دوران دفاع مقدس از اخلاص ، انتخاب دوست صادق و عشق به ولایت بعنوان ویژگیهای برجسته و ممتاز شهدا نام برد و برضرورت استمرار راه پر فروغ آنان توسط نسل جوان تاکید کرد.

حاج حسین یکتا تاکید کرد: امروز آوازه شهدای دفاع مقدس در مناطق مختلف جهان بالا گرفته بطوریکه در برخی از محافل از جمله در هندوستان  به خوبی از شهدا ی ایرانی یاد می کنند و این امرنشان از بی ریایی و اخلاص شهدا و توجه عمیق آنها به امام زمان (عج) دارد.

راوی یادواره ها و محافل شهدا تاکید کرد: امروز باید مواظب حرم دل خودبود واز فتنه های دشمن در فرقه سازی مراقبت کرد چرا که دشمن جوانان خوب و مومن را در مساجد نشانه گرفته است.

در این مراسم همچنین با اهدای کلام الله مجید ازسوی دفتر مقام معظم رهبری و نیز نهج البلاغه اهدایی آستان قدس رضوی  از شرکت کنندگان این برنامه های معنوی بویزه از مادر شهید سید هبت الله فرج اللهی تقدیر شد.

خانم اسدی مسئول گروه جهادی شهید احمدی روشن نیز اعلام کرد: این گروه جهادی توانست در ماه رمضان بیش از ۲۰۰ نفر ار کودکان و نوجوانان دختر و خواهران بزرگسال را تحت پوشش برنامه های مذهبی فرهنگی و آموزشی خود در منطقه زیبا شهر دزفول قراردهد.

وی از تشکیل کار گروههای کودک نوجوان وبزرگسال ، برنامه احکام قرآن نهج البلاغه ، کلاسهای بصیرتی و با موضوع مهدوی با استفاده از استاد شهبازیان و تشکیل گروههای سرودویژه مهد کودک وبرنامه های هنری و آموزشی و نیز کارهای دستی بعنوان بخشی از فعالیت های این گروه جهادی با استفاده از خواهران طلبه و دانشجو نام برد.