۲۱م، خرداد ۱۳۹۷
نويسنده: user1daftar

www.MajdeDez.com
زمان انتشار: ۲۱م, خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۰۱ ق.ظ | کد خبر: 71245

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی “مجد دز” حجة الاسلام والمسلمین قاضی امام جمعه دزفول در احیا شب بیست و پنجم ماه رمضان در فاطمیه قلعه در جمع نابینایان و روشندلان شهرستان دزفول گفت: انسان مؤمن به ۳ چیز نیاز دارد توفیق از جانب خداوند که انسان مؤمن به توفیقات الهی معرفت دارد، واعظ و پند دهنده درونی و پذیرش پند و نصیحت که در مقابل سخن حق لجاجت نورزد.

امام جمعه دزفول اظهار کرد: دعای ابوحمزه که در شب های قدر خوانده می شود دعای بسیار زیبایی است با مضامین عالی و بلند که روحیات انسان، ارتباط انسان با خدا و نحوه مناجات با خدا را به زیبایی بیان می کند.

حجة الاسلام والمسلمین قاضی در بیان مراتب روزه داری خاطرنشان کرد: دوری از مُفطِرات اولین و پائین ترین مرتبه روزه داری، اجتناب از گناهان دومین مرتبه و بالاترین مرتبه روزه داری علاوه بر پرهیز از مُفطِرات و گناهان، خالی کردن قلب از غیر خدا می باشد.

امام جمعه دزفول تأکید کرد: در دوره آخرالزمان دینداری و حفظ دین همانند نگه داشتن آتش گداخته در دست است، باید تلاش کرد که اعتقادات خود را حفظ کرده و دین و معارف و اسلام ناب را فقط از سرچشمه اهل بیت علیهاالسلام دریافت نمود.