۱۰م، خرداد ۱۳۹۷
نويسنده: user1daftar

www.MajdeDez.com
زمان انتشار: ۱۰م, خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۵۰ ب.ظ | کد خبر: 71195

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی “مجد دز” حجة الاسلام والمسلمین قاضی امام جمعه دزفول در ماه مبارک رمضان در جمع  نمازگزاران مسجد صاحب الزمان(عج) جنوبی حضور یافت و صیغه مسجدیت این مکان را که پیش از این بعنوان حسینیه از آن استفاده می شد قرائت کرد.

امام جمعه دزفول حدیثی از امام حسن مجتبی علیه السلام بیان  کرد و گفت: خداوند ماه رمضان را میدان مسابقه ای برای بندگان قرار داد تا در اطاعت و بندگی خدا مسابقه دهند و هرکس توفیق بندگی خدا را یافت رستگار و کسی که از فضایل و معنویات این ماه شریف غفلت کرد خسران دیده است.

حجة الاسلام والمسلمین قاضی با اشاره به اینکه ماه رمضان تنها ماهی است که نام آن در قرآن ذکر شده است تصریح کرد: برکت این ماه به اندازه ای است که خواب روزه دار عبادت، حتی نفس کشیدن روزه دار نیز پاداش تسبیح دارد و خداوند وعده استجابت دعا در این ماه را داده است.

امام جمعه دزفول خاطر نشان کرد: وقتی مؤمنین در خانه خدا اجتماع کرده و با اخلاص عبادت و بندگی نموده و به مشکلات هم نوعان رسیدگی می کنند رحمت خدا شامل حالشان خواهد شد.

امام جمعه دزفول در جمع نمازگزاران مسجد صاحب الزمان(عج) تمام عرصه ها را عرصه آزمایش و امتحان الهی دانست و تأکید کرد: خدمت به بندگان خدا و دین خدا در این ماه شریف ذخیره آخرت انسان خواهد بود.

حجة الاسلام والمسلمین قاضی ادامه داد: قطعا پاداش خواندن نماز در مسجد بسیار بالاتر از خواندن نماز در مکانی غیر از مسجد می باشد.