۱۸م، خرداد ۱۳۹۷
نويسنده: user1daftar

www.MajdeDez.com
زمان انتشار: ۱۸م, خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۵:۳۶ ب.ظ | کد خبر: 71157

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی “مجد دز” اقشار مختلف مردم مؤمن وروزه دار دزفول در حالیکه پیشاپیش صفوف منظم آنان امام جمعه دزفول، روحانیان و خانواده های معزز شهدا و مسئولان محلی در حرکت بودند با فریاد “مرگ بر اسرائیل” حمایت خود را از مردم مظلوم فلسطین اعلام داشتند.

راهپیمایی روز جهانی قدس ساعت ۱۲:۳۰ دقیقه ظهر جمعه در هوایی گرم و طاقت فرسا از تقاطع خیابان آیت الله قاضی(ره) دزفول با ندای “الله اکبر” ، “مرگ بر آمریکا” و “مرگ بر اسرائیل” مردم روزه دار آغاز و تا حسینیه ثارالله محل برگزاری نماز جمعه این هفته دزفول ادامه داشت.
شرکت کنندگان در این راهپیمایی که از اقشار مختلف مردم بودند با سردادن شعار علیه رژیم غاصب اسرائیل، جنایات رژیم کودکش را محکوم کردند.
حضور پر شور جوانان و نوجوانان در حالیکه دست نوشته هایی در حمایت از مردم فلسطین در دست داشتند و علیه اسرائیل شعار می دادند شور و حال خاصی به راهپیمایی روز قدس در دزفول بخشیده بود.
مردم دزفول همچنین در راهپیمایی امروز یاد شهید محمدحسین اثنی عشری شهید دزفولی انتفاضه فلسطین را که در دفاع از آرمان های ملت مظلوم فلسطین به شهادت رسید گرامی داشتند.
شرکت کنندگان در راهپیمایی روز قدس در دزفول در پایان با سر دادن ندای الله اکبر مفاد قطعنامه راهپیمایی را مورد تأیید قرار دادند.