۱۷م، خرداد ۱۳۹۷
نويسنده: user1daftar

www.MajdeDez.com
زمان انتشار: ۱۷م, خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱:۳۲ ب.ظ | کد خبر: 71132

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی “مجد دز” حجة الاسلام والمسلمین قاضی امام جمعه دزفول در مراسم گرامیداشت ارتحال امام خمینی(ره) در مسجد امام خمینی دزفول در جمع مردم ولایتمدار و انقلابی این شهرستان ضمن اشاره به تقارن ۱۴ خرداد با روز ضرت خوردن امام علی علیه السلام گفت: امیرالمؤمنین علی(ع) شخصیت ذبرجسته ای بود که نمی توان با سخن گفتن حتی گوشه ای از شخصیت آن بزرگ مرد تاریخ را بیان کرد.

امام جمعه دزفول خاطرنشان کرد: انقلاب اسلامی موهبتی الهی است که توسط امام راحل به تمام دنیا صادر شده و امروز خلف صالح ایشان مقام معظم رهبری همان فریاد را در دنیا به گوش جهانیان می رساند و توفیقی است که در این عصر نصیب نسل ما شده است.

حجة الاسلام والمسلمین قاضی اظهار کرد: اهل بیت علیهم السلام کشتی نجات هستند و تمسک به آنها انسان را از گمراهی و ضلالت حفظ می کند و امام نیز در این مسیر حرکت می کرد.

امام جمعه دزفول یکی از ارکان شیعه را تبعیت از ولایت و ولایت پذیری دانست و افزود: امامت و ولایت به دو شکل فردی و گروهی متجلی می شود و امروز ملت استکبار ستیز ایران برای دیگر ملت ها پیشرو شده است.

حجة الاسلام والمسلمین قاضی خاطرنشان کرد: ظرفیت تفکر و اندیشه امام به قدری است که هرچه درباره ایشان سخن گفته شود این ظرفیت تمام شدنی نیست و همچنان مسیر نورانی و مشعشع امام ادامه دارد.

حجة الاسلام والمسلمین قاضی در بیان خصوصیات دیگر امام راحل گفت: برخورد شجاعانه با دشمن و عدم ضعف در مقابل آنها، پرهیز از هیجان زدگی و تکیه بر محاسبات عقلانی، اعتماد به مردم خصوصا جوانان، بی اعتمادی به دشمن و ایمان راسخ به نصرت و وعده الهی از دیگر خصوصیات امام راحل می باشند.

امام جمعه دزفول تصریح کرد: دشمن به دنبال ایجاد اختلاف در جامعه است و متأسفانه عده ای که ادعای دوستی انقلاب را دارند ناخواسته به این اختلافات دامن می زنند.

امام جمعه دزفوال در مصاحبه  با خبر نگاران در خصوص راهپیمایی روز قدس گفت: روز قدس از ویژگی خاصی برخوردار است و امسال به دلیل اینکه دشمنان اسلام  با تمام توان وارد میدان شده اند و با گستاخی سفارت خود را به السطین اشغالی انتقال داده اند انگیزه ای است که مسلمانان باید با  تمام وجود در راهپیمایی روز قدس شرکت می کنند.

حجة الاسلام والمسلمین قاضی افزود: مسلمانان با شرکت در راهپیمایی روز قدس به دشمنان می فهمانند که اگر این چنین به مسلمانان گستاخی کنند با اتحاد و وحدت در مقابل آنان خواهند ایستاد.

امام جمعه دزفول تصریح کرد: باید مسلمانان حساسیت روز قدس را به خوبی درک کرده و با حضور خود در راهپیمایی روزشمار نابودی اسرائیل را تسریع بخشند.