۱۳م، خرداد ۱۳۹۷
نويسنده: user1daftar

www.MajdeDez.com
درآئین افتتاح طرحهای جدید مرکز درمانی امام حسن مجتبی(ع) دزفول

امام جمعه دزفول: سنت حسنه کمک به نیازمندان از قدیم در دزفول مرسوم بوده و همچنان ادامه دارد.

زمان انتشار: ۱۳م, خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۳۰ ق.ظ | کد خبر: 71079

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی “مجد دز” آئین افتتاح بخش شیمی درمانی بستری، آغاز ساخت نخستین آزمایشگاه تخصصی ژنتیک جنوب و غرب کشور در مرکز درمانی امام حسن مجتبی(ع) دزفول و ساخت مرکز جامع بیماران خاص استان خوزستان با مشارکت خیرین حوزه سلامت دزفول با حضور معاون اجتماعی وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی؛ مسئولین استانی و شهرستانی در سالروز ولادت باسعادت امام حسن مجتبی(ع) برگزار شد.

امام جمعه دزفول در این مراسم ضمن تبریک میلاد باسعادت امام حسن مجتبی علیه السلام و گرامیداشت یاد شهدا با اشاره به کلامی نورانی از  امام حسن(ع) گفت: ماه رمضان میدان مسابقه ای است که عده ای در آن با اطاعت الهی از دیگران پیشی گرفته و به رستگاری می رسند.

حجة الاسلام والمسلمین قاضی خاطرنشان کرد: کمک به نیازمندان از قدیم الایام در دزفول مرسوم بوده و این سیره و سنت حسنه هنوز ادامه دارد و باید از آن مراقبت شود و مفتخریم که در دزفول انجام امور خیر و کارهای نیک نهادینه شده است.

امام جمعه دزفول مردم دزفول را تربیت شده علما دانست و افزود: ساخت درمانگاه ها، مدارس و مراکز خیریه توسط خیرین، نشان دهنده فرهنگ تدین، اصالت و ریشه دزفول است، این میراث گرانبها باید حفظ شود و با مراقبت از آن اجازه نداد که این میراث را از مردم دزفول بربایند.

همچنین معاون وزیر بهداشت با بیان اینکه خیرین حوزه سلامت دزفول در ساخت و تجهیز مراکز بهداشتی و درمانی در کشور پیشگام می باشند گفت: ساخت مرکز درمانی خیریه امام حسن مجتبی(ع) دزفول ویژه بیماران سرطانی به همت مردم دزفول بیانگر مشارکت فوق العاده مردم این شهرستان در کمک به درمان بیماران نیازمند است.

سیدمحمدهادی ایازی از تقبل هزینه ۲۲۰ میلیارد ریالی ساخت مرکز درمان جامع بیماران خاص دزفول از سوی خیرین این شهرستان تجلیل کرد و آنرا افتخاری برای کشور دانست.