۱۳م، خرداد ۱۳۹۷
نويسنده: user1daftar

www.MajdeDez.com
زمان انتشار: ۱۳م, خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۸:۵۱ ق.ظ | کد خبر: 71057

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی “مجد دز” مراسم بزرگداشت چهارم خرداد روز مقاومت و پایداری روز دزفول در اهواز با حضور آیات عظام حیدری و حسن زاده، خانواده های شهدای مدافع حرم دزفول، ایثارگران، پیشکسوتان ایثار و جهاد و شهادت، دزفولی های مقیم اهواز، و مسئولین شهرستان دزفول و اهواز به همت بنیاد چهارم خرداد اهواز برگزار شد.

حجة الاسلام والمسلمین قاضی امام جمعه دزفول در مصاحبه با خبر نگاران در حاشیه این مراسم گفت: کم کم چهارم خرداد روز مقاومت و پایداری بعنوان یک مکتب و فرهنگ در جامعه جا باز می کند.

امام جمعه دزفول با اشاره به تقارن ماه مبارک رمضان و چهارم خرداد اظهار کرد: اقشار مختلف مردم در این مراسم جمع شده و حماسه ها، ایستادگی و مقاومت دوران دفاع مقدس را مرور و از مقاومت و پایداری بعنوان گنجینه دفاع مقدس حراست و حفاظت می کنند.

رئیس شورای فرهنگ عمومی شهرستان دزفول از تداعی خاطرات ۸ سال دفاع مقدس در این مراسم سخن گفت و افزود: حضور پیشکسوتان ایثار و جهاد و شهادت، ایثارگران و خانواده های معزز شهدا فرصت مغتنمی است برای بازخوانی استقامت و پایداری که رمز موافقیت در دفاع مقدس بود.

امام جمعه دزفول تصریح کرد: برگزاری چنین اجتماعاتی کاری بزرگ و ارزشی بوده و باید بتوان از این فرصت که هرساله در اختیار است بهتر استفاده کرده و از تمام ظرفیت های فرهنگی که این روز بزرگ برای ملت دارد بهره مند شد.

حجة الاسلام والمسلمین قاضی خاطرنشان کرد: باید نسبت به چهارم خرداد، و حماسه و افتخار مردم دزفول معرفت بیشتری یافته و در حفظ و حراست آن تلاش شود.

شایان ذکر است که در پایان این مراسم از خانواده های شهدای مدافع حرم دزفول تجلیل شد.