۱۰م، خرداد ۱۳۹۷
نويسنده: user1daftar

www.MajdeDez.com
زمان انتشار: ۱۰م, خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۴۹ ق.ظ | کد خبر: 71002

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی “مجد دز” حجة الاسلام والمسلمین قاضی امام جمعه دزفول در جمع اعضای مؤسسات و انجمن های حمایتی خیریه شهرستان دزفول با قدردانی از افراد نیکوکار این شهرستان گفت: هرگاه مؤمن قصد خیر کند و در راستای عمل صالح گام بردارد بی شک در نامه عمل وی ضبط خواهد شد.

امام جمعه دزفول با اشاره به ظرفیت عظیم خیرین که منشأ خیر و خدمت به مردم هستند تأکید کرد: برای رساندن کمک ها به افراد مستحق نیاز به برنامه ریزی، هم افزایی و نیز تشکیل بانک اطلاعاتی است که این امر باید بصورت تخصصی در هر مؤسسه ای صورت پذیرد.

حجة السلام والمسلمین قاضی وجود تکدی گری در برخی از نقاط را زیبنده شهر دزفول ندانست و اظهار داشت: با کنار گذاشتن برخی از امور فردی می توان کارها را در امر کمک رسانی به محرومین جامعه، با برنامه ریزی دقیق تری ارائه داد و مانع برخی از سوء استفاده های احتمالی شد.

همچنین در ادامه این نشست ححة الاسلام والمسلمین بیگدلی رئیس سازمان تبلیغات اسلامی شهرستان دزفول از مجموعه خیرین و نیکوکاران شهرستان دزفول تقدیر کرد و از آنها خواست با تقویت مجموعه های خود و تا رسیدن به نقطه مطلوب، امور خود را در کمک به تهیدستان ادامه دهند.

سرهنگ الهامی فرمانده نیروی انتظامی شهرستان دزفول هم با ارائه گزارشی مجموعه مؤسسات این شهرستان را ۱۰ مورد اعلام کرد که کار پوشش ۵۱۸۶ مددجو را در دو محور کار فرهنگی و مادی انجام می دهند.

وی افزود: این مؤسسات با نظارت مستقیم نیروی انتظامی شهرستان دزفول فعالیت می کنند و پیشنهاد امام جمعه محترم دزفول را در راستای سازماندهی و تشکیل یک بانک اطلاعاتی در سرلوحه کار خود قرار خواهند داد.

سرهنگ الهامی تهیه و توزیع سبد کالا در طول سال، پرداخت حقوق ماهانه، تهیه جهیزیه به نوعروسان، تأمین دارو و هزینه های پزشکی برخی از مددجویان، معرفی افراد تحت پوشش برای تسهیلات قرض الحسنه و تأمین هزینه های مرکز دارالایتام دزفول را بعنوان بخشی از فعالیت های مؤسسات خیریه شهرستان دزفول نام برد.

در پایایان این نشست از امام جمعه دزفول و دیگرخیرین با اهدای لوح تقدیر شد.