۷م، خرداد ۱۳۹۷
نويسنده: user1daftar

www.MajdeDez.com
عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی در کارگاه آموزشی تفسیر سوره نور

مشکلات اقتصادی کشور با مقاومت در برابر باج خواهی آمریکا حل می‌شود.

زمان انتشار: ۷م, خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۴:۵۰ ب.ظ | کد خبر: 70981

به گزارش  پایگاه اطلاع رسانی “مجد دز” به نقل از خبرگزاری فارس از اهواز، حجة الاسلام والمسلمین عبدالحسین خسروپناه صبح امروز در کارگاه آموزشی تفسیر سوره نور کارکنان دانشگاه آزاد اسلامی واحد اهواز آیه ۸ سوره توبه را  مطابق با شرایط امروز کشور خواند و اظهار کرد: براساس این آیه قرآن کریم، مشرکان، به عهد و پیمان خود وفادار نخواهند بود و چنین کسانی در این آیه، به عنوان فاسق معرفی شده‌اند.

وی با اشاره به اینکه خروج آمریکا از برجام و تحریم‌های ظالمانه آنها، ذره‌ای از اعتقاد و ایمان مردم کشورمان را نسبت به نظام اسلامی تغییر نخواهد داد، گفت: مشکلات اقتصادی کشور را می‌توان با مقاومت و ایستادگی در برابر باج خواهی آمریکا حل کرد.

این استاد حوزه و دانشگاه در ادامه سخنان خود تحریم های آمریکا بر علیه کشور هند از سالهای ۱۹۷۰ تا ۲۰۰۰ را مورد اشاره قرار داد و عنوان کرد: هندی‌ ها علیرغم اینکه تحریم غذا و دارو بودند، ولی باز هم مقاومت کردند تا اینکه در حال حاضر این کشور توانست در این دو موضوع خودکفا شود.

عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی با اشاره به تحریم های آمریکا بر علیه کشورمان گفت: تنها راه توسعه و پیشرفت کشور، مقاومت در برابر دشمن و تکیه بر توان داخلی است.