۲۵م، اردیبهشت ۱۳۹۷
نويسنده: user1daftar

www.MajdeDez.com
در پی کشتار مردم فلسطین و انتقال سفارت آمریکا به قدس اشغالی

امام جمعه دزفول: دشمن ترین دشمنان امت اسلامی آمریکا، آل سعود و رژیم اشغالگر قدس است.

زمان انتشار: ۲۵م, اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۴۴ ق.ظ | کد خبر: 70764

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی “مجد دز” در پی جنایات اخیر رژیم صهیونیستی در کشتار مردم  مظلوم و مسلمان فلسطین و نیز تصمیم دولت ترامپ مبنی بر انتقال سفارت آمریکا به قدس اشغالی، امام جمعه دزفول با انتشار بیانیه ای جنایات آمریکا و رژیم اسرائیل غاصب را به شدّت محکوم کرد.

متن بیانیه حجة الاسلام والمسلمین قاضی امام جمعه دزفول به این شرح است:

بِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمنِ الرَّحِیمِ 

“امروز بیداری اسلامی ملت­های مسلمان نسبت به فلسطین و مردم آن فراگیر است.”( امام خامنه ای )

تحولات اخیر فلسطین امروز در نقطه اوج و تاریخی خود قرار گرفته است. دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا روز گذشته وعده خود برای انتقال سفارت آمریکا از تل‌آویو به قدس اشغالی را عملی ساخت و جنایت ضدبشری خود را باردیگر آشکار ساخت.

از سوی دیگر امروز هفتادمین سالروز اعلام موجودیت رژیم صهیونیستی موسوم به روز نکبت است که همه ساله تظاهرات و راهپیمایی‌های گسترده از سوی ملت مظلوم فلسطین در آن برگزار می‌شود.

امروز قدس شریف تنها پایتخت فلسطین نیست بلکه سینه ستبر جهان اسلام است و هرگز جداشدنی نیست.

در روز نکبت و روز سیاه و تجاوزگری آمریکا با انتقال سفارت خود به بیت المقدس و به خاک و خون کشیده شدن فلسطینیان توسط دژخیمان اسرائیل باردیگر نشان داد دشمن ترین دشمنان امت اسلامی است.

در این مقطع و با این حادثه جنایتکارانه پرده از رخ خائنان امت اسلامی مخصوصاً آل سعود کافر کنار زده شد و چهره حقیقی آنان نه تنها برای مسلمانان بلکه برای همه ملت های آزاده جهان آشکار گردید.

جا دارد در این عرصه تاریخی علما و دانشمندان و فرهیختگان امت اسلامی و ملتهای مسلمان و سیاسیون و سران کشورهای اسلامی متحد و منسجم در مقابل این خیانت ضد بشری و جنایت هولناک با قوا و قدرت ایستادگی کنند و آمریکا و اسرائیل و سران کشورهای خائن به آرمان فلسطین را در محاصره دیپلماسی، اقتصادی و فرهنگی قراردهند. … وَ لَیَنصُرَنَّ اللَّـهُ مَنْ یَنصُرُهُ إِنَّ اللَّـهَ لَقَوِیٌّ عَزِیزٌ(آیه ۴۰ سوره حج)

قاضی امام جمعه دزفول