۲۳م، اردیبهشت ۱۳۹۷
نويسنده: user1daftar

www.MajdeDez.com
زمان انتشار: ۲۳م, اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۲۵ ق.ظ | کد خبر: 70729

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی “مجد دز” حجة الاسلام والمسلمین قاضی امام جمعه دزفول در جلسه ستاد چهارم خرداد با حضور مسئولین شهرستان دزفول در نهاد امامت جمعه، دزفول را نماد مقاومت خواند و گفت: ۴ خرداد یک روز ملی است و مختص شهرستان و استان نمی باشد، دزفول افتخار یافته که پایتخت مقاومت به نام دزفول در تقویم به ثبت برسد.

امام جمعه دزفول تصریح کرد: دکترین مقاومت باید برای ملت ما و کشورهای منطقه الگو باشد، نگاه ما به ۴ خرداد باید بگونه ای باشد که بُعد بین المللی بیابد و برنامه های ۴ خرداد می تواند در این زمینه نقش فراوانی داشته باشد.

حجة الاسلام والمسلمین قاضی خاطرنشان کرد: باید همه با تمام توان وارد میدان شده و تلاش کنند و باید مقاومت و ایستادگی مردم در دوران دفاع مقدس برای مردم تداعی شود.

امام جمعه دزفول با توجه به اینکه روز ۴ خرداد روز جمعه است اظهار کرد: در روز ۴ خرداد روز مقاومت و پایداری و روز دزفول، نمازجمعه دزفول در حسینیه ثارالله شهرستان دزفول برگزار می شود تا هم نمازجمعه برپا شود و هم نمازگزاران از فضای دفاع مقدس این مکان بهره گیرند.

همچنین در این جلسه مسئولین نهادها و ادارات، برنامه ها و افتتاحیه های خود را که به مناسبت ۴ خرداد روز مقاومت و پایداری و روز دزفول اجرا خواهد شد بیان کردند.