۲۳م، اردیبهشت ۱۳۹۷
نويسنده: user1daftar

www.MajdeDez.com
زمان انتشار: ۲۳م, اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۸:۰۷ ق.ظ | کد خبر: 70725

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی “مجد دز” حجة الاسلام والمسلمین قاضی امام جمعه دزفول در دیدار جمعی از اعضای بسیج ادارات به مناسبت روز کار و کارگر ضمن گرامیداشت اعیاد شعبانیه و روز کارگر گفت: باید به مسائل و مشکلات کار و کارگر رسیدگی شود که اگر مشکلات این قشر مرتفع شود بخش عمده ای از مشکلات جامعه برطرف می شود.

امام جمعه دزفول خاطرنشان کرد: مباحث اقتصادی، کار و کارگری و تولید داخلی را باید جدی گرفت و از شعار و حرف به مرحله عمل رسید و همه باید در این امر ملی و فراگیر مشارکت داشته باشند.

حجة الاسلام والمسلمین قاضی تصریح کرد: وقتی مقام معظم رهبری می فرمایند که “من دست هنرمند کارگر را می بوسم” مسئولین باید به طریق اولا در خدمت کارگران باشند.

امام جمعه دزفول اظهار کرد: خداوند فرصتی برای خدمت به مردم فراهم کرده است و این فرصت زودگذر است باید این فرصت را غنیمت دانست و از آن بهره برد.

حجة الاسلام والمسلمین قاضی افزود: به فرموده رهبر معظم انقلاب امروز در عرصه جنگ اقتصادی و فرهنگی با دشمن هستیم و دشمن وزارت خزانه داری خود را اتاق جنگ قرار داده و طراحی می کند که ایران را از نظر اقتصادی مستأصل کرده و وادار به عقب نشینی از مواضع انقلابی و الهی کند.

امام جمعه دزفول تصریح کرد: نیروی کار و تولید در خط مقدم مقابله با دشمن قرار دارند و همه مسئولین باید عملا در مقابل نیروی کار متعهد باشند.

حجة الاسلام والمسلمین قاضی خاطرنشان کرد: از مدیران تلاشگر مجموعه هایی که برای خدمت به کشور تمام توان خود را بکار می گیرند حمایت می کنیم.