۲۰م، اردیبهشت ۱۳۹۷
نويسنده: user1daftar

www.MajdeDez.com
زمان انتشار: ۲۰م, اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۸:۱۰ ق.ظ | کد خبر: 70679

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی “مجد دز” حجة الاسلام والمسلمین قاضی امام جمعه دزفول در جمع اهالی بخش چغامیش و روستاهای ده نو و خوزینه باقر بخش مرکزی با حضور امام جمعه میانرود، فرمانده نیروی انتظامی و سپاه ناحیه دزفول و جمعی از مسئولین شهر و روستا ضمن تبریک اعیاد شعبانیه گفت: این مراسم میثاقی دوباره با حضرت ولی عصر(عج) بوده و  نمی توان وصف آن  را بیان  کرد.

حجة الاسلام والمسلمین قاضی اظهار کرد: جوانان جزء اولین افرادی هستند که به ندای امام عصر(عج) در هنگام ظهور آن حضرت لبیک می گویند.

امام جمعه دزفول حدیثی از امام علی(ع) بیان کرد و گفت: باید موج های فتنه در آخرالزمان را که موجب گمراهی افراد می شود با کشتی های نجات که اهل بیت و ائمه هدی می باشند درنوردید و به ساحل نجات رسید و باید توجه داشت که امروز ولایت امام زمان(عج) کشتی نجات است.

حجة الاسلام والمسلمین قاضی تصریح کرد: کسی می تواند پیرو واقعی امام زمان(عج) باشد که ملاک های او در زندگی موجب رضایت مندی امام موعود باشد، مواردی چون مراقبت از نماز، مراقبت بر لقمه های حلال و حرام، داشتن روحیه استکبارستیزی.

امام جمعه دزفول اظهار کرد: شیعه بودن سه رکن دارد اول داشتن عقیده راسخ و پاک، دوم شِعار و  نماد بیرونی و تکریم شعائر الهی و سوم متابعت و عمل.

حجة الاسلام والمسلمین قاضی تأکید کرد: مسئولین وظیفه دارند که به روستای ده نو و بخش مرکزی که مردمی مؤمن و تلاشگر دارد در ارائه خدمات مختلف توجه ویژه داشته باشند.

امام جمعه دزفول حضور خواهران در صحنه را  تجلی یاری رساندن اهل بیت و مایه افتخار دانست و افزود: در آینده نزدیک در این روستا یک زینبیه برای اجتماعات مذهبی خواهران از محل زکات اهالی این روستا احداث خواهیم کرد.

شایان ذکر است که نماز جماعت مغرب و عشا به امامت حجة الاسلام والمسلمین قاضی امام جمعه دزفول و در مسجد روستای ده نو اقامه شد.