۱۳م، اردیبهشت ۱۳۹۷
نويسنده: user1daftar

www.MajdeDez.com
زمان انتشار: ۱۳م, اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۱:۰۳ ب.ظ | کد خبر: 70587

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی “مجد دز” حجة الاسلام والمسلمین قاضی امام جمعه دزفول در احیاء شب نیمه شعبان در مسجد حضرت ولی عصر(عج) دزفول گفت: امشب شب قدر است و شب رقم خوردن تقدیرها، فرصتی است برای معرفت افزایی و آشناتر شدن با وظایف و تکالیف خود، هرکس شب قدر را به غفلت بگذراند ضرر کرده است.

امام جمعه دزفول ضمن اشاره به هشدار امام علی(ع) نسبت به فتنه های آخرالزمان خاطرنشان کرد: در روایات است که دینداری در آخرالزمان چون گرفتن آتش افروخته در دست است و باید تلاش کرد که دین خود را از فتنه ها حفظ کرد.

امام جمعه دزفول ولایت امام زمان را موجب هدایت بیان کرد و افزود: اهل بیت چون کشتی نجات هستند، برای نجات از فتنه ها راهی جز تمسک به اهل بیت و ولایت وجود ندارد و شرط قبولی اعمال انسان بندگی و ولایت پذیری است که سفینه نجات انسان می شود.

حجة الاسلام والمسلمین قاضی حضرت بقیة الله الاعظم را واسطه فیض دانست و تصریح کرد: برای داشتن زندگی مهدوی باید بر اساس معیارهای دینی زندگی کرده و رضایت امام عصر(عج) را مبنای اعمال خود قرار داد.

امام جمعه دزفول یادآور شد: منتظر راستین حضرت ولی عصر(عج) هم خود را اصلاح کرده و هم مراقب پیرامون و اطرافیان خود می باشد و به عبارتی هم مسئولیت فردی دارد و هم مسئولیت اجتماعی.

امام جمعه دزفول تأکید کرد: پیروان امام عصر(عج) کسانی هستند که در زمان غیبت، منتظر و در هنگام ظهور مطیع ایشان باشند و باید مراقب بود که از ایشان پیروی کرده، دل امام را با اعمال خود به درد نیاورد.

حجة الاسلام والمسلمین قاضی ضمن تأکید بر محاسبه نفس افزود: اعمال ما در تعجیل و تأخیر در ظهور منجی عالم بشریت قطعا مؤثر است.