۲۵م، فروردین ۱۳۹۷
نويسنده: user1daftar

www.MajdeDez.com
زمان انتشار: ۲۵م, فروردین ۱۳۹۷ ساعت ۱:۵۴ ب.ظ | کد خبر: 70248

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی “مجد دز” همزمان با سالروز مبعثت نبی مکرم اسلام حضرت محمد مصطفی(ص) جمعی از روحانیون و اقشار مختلف مردمی شهرستان دزفول با حجة الاسلام والمسلمین قاضی امام جمعه دزفول دیدار کردند.

امام جمعه دزفول در این دیدار ابتدا با تبریک عید مبعث از خدای متعال خواست با ظهور فرج و سقوط دشمنان اسلام و پیروزی مسلمانان، حکومت عدل و انسانیت جهان را فرا گیرد.

امام جمعه دزفول با محکومیت آمریکا و سران غرب در حمله سحرگاه امروز به سوریه گفت: کشورهای آمریکا، فرانسه و انگلیس که داعیه رهبری دنیا را دارند متأسفانه با سخنان فریبنده بن سلمان و در روز مبعث پیامبر اسلام به یک کشور اسلامی عربی حمله می کنند.

وی افزود: کار دنیا به جایی رسیده است که ترامپ، فرانسه و انگلیس با بند طناب جوان نادانی مثل بن سلمان به چاه می روند و این درس بزرگ و عبرت آموزی برای جهانیان است.

امام جمعه دزفول تأکید کرد: مدافعان حرم و فداکاران مقاومت در روزهای اخیر توانستند بقایای داعش و دیگر تروریستها را با خفت و خواری از غوطه شرقی بیرون کنند که این موضوع برای آمریکا و سران غرب بسیار سخت بود و بی شک حمله نظامی آمریکا به سوریه باز هم منجر به شکستشان خواهد شد و سودی برایشان نخواهد داشت.

امام جمعه دزفول اظهار داشت :صهیونستها افراد ترسو و بزدلی هستند که در مقابل  نیروهایی قرارگرفته اند که عاشق شهادت هستند.