۲۴م، فروردین ۱۳۹۷
نويسنده: user1daftar

www.MajdeDez.com
زمان انتشار: ۲۴م, فروردین ۱۳۹۷ ساعت ۹:۵۱ ب.ظ | کد خبر: 70227

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی “مجد دز” امام جمعه شهر امام(ره) به مشکلات پیش آمده در شهرستان دزفول در روزهای گذشته اشاره کرد و گفت: متأسفانه در ایام عید و روزهای گذشته شاهد حرمت شکنی هایی از طرف بعضی افراد بودیم که به اسم دزفول و مردم شریفش تمام می شود که باید بگوییم چنین نیست و نباید باشد که هر کس هر غلطی در شهر انجام داد به اسم مردم شهر تمام شود.‌ در روز وفات حضرت زینب سلام الله علیها‌ پایکوبی و رقصِ مختلط صورت می گیرد که باید با این هنجار شکنان برخورد جدی شود.

کشفِ حجاب در کنار رودخانه توسط افراد بی بندبار و هنجار شکن، رقص و پایکوبی مختلط در شب شهادت امام کاظم علیه السلام، باید بگویم که دزفول جای بی غیرتان نیست.

دزفول کوچه کوچه دزفول بوی شهید و شهادت و شجاعت می دهد‌، آنهایی که می خواهند بوی تعفن و بی عفتی آنها دزفول و منطقه را بگیرد، بدانند موفق نخواهند شد.

وی گفت: امام جمعه محترم دزفول جناب حجة الاسلام والمسلمین قاضی بارها هشدار دادند و در پیام اخیرشان گفتند: اگر جلوی چنین افرادی گرفته نشود خودشان با جوانان مؤمن و متدین اقدام خواهند کرد.

مسئولین باید در کنار امام جمعه شهر باشند، حمایت کنند‌ و هم صدا بشوند نه اینکه همه مسائل را متوجه امام جمعه کنند و خود، کاری انجام ندهند (کُلُّکُمْ راعٍ، وَ کُلُّکُمْ مَسْؤُولٌ عَنْ رَعِیتِهِ).