۲۰م، فروردین ۱۳۹۷
نويسنده: user1daftar

www.MajdeDez.com
زمان انتشار: ۲۰م, فروردین ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۳۰ ب.ظ | کد خبر: 70183

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی “مجد دز” حجة الاسلام والمسلمین قاضی امام جمعه دزفول در دیدار عبدالمحمد جرجانی مدیر و معاونین آموزش و پرورش دزفول با تبریک سال نو و ایام پرفیض رجب گفت: اگر از ظرفیت بالای آموزش و پرورش استفاده شود قطعا نقش مؤثری در تحقق شعار سال خواهد داشت.

امام جمعه دزفول تصریح کرد: حمایت از کالای ایرانی موضوع مهمی است که باید بعنوان یک فرهنگ نهادینه شود و بصورت هدفمند به دانش آموزان القا کرد که حمایت از کالای ایرانی به معنی سرزندگی و به چرخش درآوردن چرخ اقتصاد کشور و به تبع آن رفع بیکاری می باشد.

حجة الاسلام والمسلمین قاضی بسیاری از ناهنجاری ها و بزهکاری ها را ناشی از عدم اشتغال دانست و اظهار کرد: اگر بنا به فرمایشات مقام معظم رهبری، جوانان نسبت به کالای ایرانی تعصب داشته باشند بسیاری از مشکلات اقتصادی و به دنبال آن بسیاری از مشکلات اجتماعی و اخلاقی حل خواهد شد.

رئیس شورای فرهنگ عمومی شهرستان دزفول به سرمایه های کشور اشاره کرد و افزود: جوانان تحصیل کرده و دانش آموخته، بزرگترین سرمایه کشور هستند.

همچنین عبدالمحمد جرجانی ضمن تبریک سال نو گزارشی از اسکان مهمانان نوروزی در ۴ روز نخست سال ۱۳۹۷ ارائه داد و گفت: امسال با استقبال مهمانان نوروزی بیش از سال های گذشته مواجه بودیم و در ۴ روز اول سال ۱۳۹۷ در ۵۰۰ کلاس از ۶۰ مدرسه تجهیز شده ۱۲۷۵۶ نفر در قالب ۳۱۱۰ خانوار اسکان داده شدند و علاوه بر کلاس ها، بعضی از نمازخانه های مدارس، خانه معلم و اردوگاه شهید رجایی نیز در اختیار مسافران نوروزی بود.

مدیر آموزش و پرورش دزفول، رضایت مندی مسافران از نحوه اسکان را مورد توجه قرار داد و افزود: مسافران نوروزی دزفول را بعنوان کلید طلایی خوزستان از نظر جاذبه های شهری عنوان کردند.