۱۹م، فروردین ۱۳۹۷
نويسنده: user1daftar

www.MajdeDez.com
زمان انتشار: ۱۹م, فروردین ۱۳۹۷ ساعت ۱:۰۸ ب.ظ | کد خبر: 70172

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی “مجد دز” جلسه هماهنگی برگزاری همایش قاضی نورالله با حضور حضرت آیت الله موسوی جزایری نماینده ولی فقیه در استان خوزستان، حجج اسلام حکیم الهی مسئول دفتر امور بین الملل جامعه مدرسین قم، سلیمانی امام جمعه شوشتر، قاضی دزفولی امام جمعه دزفول و مسئولین استان و شهرستان شوشتر برگزار شد.

حضرت آیت الله موسوی جزایری در خصوص برگزاری همایش قاضی نورالله شوشتری گفت: اولین همایش قاضی نورالله ۶ اردیبهشت ماه ۱۳۹۷ در دانشگاه آزاد شوشتر برگزار می شود و تلاش بر این است که یادمانی از ایشان در شهرستان شوشتر احداث شود.

همچنین حجة الاسلام والمسلمین حکیم الهی مسئول دفتر امور بین الملل جامعه مدرسین قم گفت: قاضی نورالله شوشتری آثار زیادی دارد که فقط ۱۲۰ اثر آن به چاپ رسیده است و سعی ما بر این است که تا پایان سال ۱۳۹۸ تمام آثار قاضی نورالله با تحقیقات عمیق مطابق با استانداردهای پژوهشی احیا و چاپ شود.

مسئول دفتر امور بین الملل جامعه مدرسین قم افزود: همایش قاضی نورالله در شوشتر، اهواز، هند، آستان قدس رضوی و قم با هماهنگی نهادهایی چون جامعه مدرسین قم، نماینده ولی فقیه در استان خوزستان، بنیاد پژوهش های آستان قدس رضوی، و جامعة المصطفی برگزارخواهد شد.

وی افزود: در حاشیه همایش بزرگداشت قاضی نورالله که در شوشتر برگزار می شود نمایشگاهی از آثار ایشان و رونمایی از تمبر یادبود همراه خواهد بود.