۱۹م، فروردین ۱۳۹۷
نويسنده: user1daftar

www.MajdeDez.com
زمان انتشار: ۱۹م, فروردین ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۲۷ ق.ظ | کد خبر: 70168

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی “مجد دز” حجة الاسلام والمسلمین قاضی امام جمعه دزفول در دیدار نوروزی سرهنگ حجت الله صالح نژاد فرمانده پادگان شهید مهدی باکری دزفول و پرسنل این پادگان ضمن تبریک سال نو و اشاره به تقارن بهار طبیعت با بهار معنویت گفت: اگر انسان بخواهد رشد معنوی داشته باشد باید نسبت به نعم و توفیقات الهی معرفت داشته باشد.

امام جمعه دزفول اظهار کرد: پادگان شهید باکری علاوه بر انجام وظایف ذاتی خود که آموزش جوانان در دوران سربازی می باشد کارهای فرهنگی زیادی در شهرستان انجام می دهد که بسیار اثرگذار بوده و جای تقدیر دارد.

امام جمعه دزفول از حضور نیروهای پادگان شهید باکری در نمازجمعه تقدیر کرد و افزود: حضور در نمازجمعه یک کار فرهنگی و سیاسی، عبادی است که با قصد قربت صورت گرفته و اثرات معنوی فراوانی دارد ولی کسی برای حضور در این مراسم اجبار نمی شود.

حجة الاسلام و المسلمین قاضی با اشاره به ظرفیت فرهنگی بسیار بالای پادگان شهید باکری افزود: با همت جوانان و ایثارگری شهدا تمام نقشه های دشمن نقش برآب شده و دشمن مستأصل شده است ولی باید در مقابل هجمه گسترده فرهنگی دشمن تلاش بیشتری کرد.

رئیس شورای فرهنگ عمومی شهرستان دزفول خاطرنشان کرد: استیصال دشمن به برکت مجاهدت ها و تلاش های نیروی مخلص بوده، پیروزی بزرگی برای اسلام و شکست مفتضحی برای دشمنان اسلام می باشد.

امام جمعه دزفول جوانان و پاسداران را منشأ اثر و خدمت دانست و تصریح کرد: اسلام در موقعیت و مقطع تاریخی حساسی می باشد و ما باید قدر ولایت، امنیت و توفیقات الهی را بدانیم.

همچنین سرهنگ صالح نژاد فرمانده پادگان شهید سرلشکر مهدی باکری دزفول ضمن تبریک سال نو، گزارشی از عملکرد این پادگان ارائه داد و گفت: محور آموزش ها تربیت است و در سال ۱۳۹۶، شش هزار نفر از جوانان در این پادگان آموزش دیدند.

وی اظهار کرد: اقامه نماز جماعت، برگزاری کلاس های اخلاق و سبک زندگی، برپایی هیآت عزاداری، بازدید از اماکن فرهنگی و زیارتی، برگزاری محافل انس با شهدا و انس با قرآن، دیدار خانواده های شهدا و استقبال از راهیان نور به مدت ۵ روز به مناسبت ۲۲ اسفند روز بزرگداشت شهدا، از برنامه های فرهنگی این پادگان می باشد.