۱۲م، فروردین ۱۳۹۷
نويسنده: user1daftar

www.MajdeDez.com
زمان انتشار: ۱۲م, فروردین ۱۳۹۷ ساعت ۶:۴۳ ب.ظ | کد خبر: 70055

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی “مجد دز”حجة الاسلام والمسلمین سید محمد علی آل هاشم نماینده ولی فقیه در استان آذربایجان شرقی و امام جمعه تبریز صبح امروز در دیدار با امام جمعه دزفول ارادت خود را به مردم استان خوزستان ابراز داشت.

امام جمعه تبریز با ابراز خرسندی از دیدار با امام جمعه دزفول گفت: همه ائمه جمعه شهرستانها و مراکز استانها به مردم عنایت دارند اما دشمنان نظام بدنبال فرصت هستند تا به هر شکل ممکن کسی را زیر سؤال ببرند.

امام جمعه تبریز تأکیدکرد: مسائل  و مشکلات حساس مردم را باید مطرح کرد و به قشر جوان بویژه ورزشکاران و ورزش دوستان نیز اهتمام ورزید.

در این دیدار صمیمی حجة الاسلام والمسلمین قاضی امام جمعه دزفول ضمن خوش آمد گویی به امام جمعه تبریز از نقش فعال ایشان در استان آذربایجان شرقی و در شهر غیور تبریز که منشاء آثار خیر و برکات فراوانی است تجلیل کرد.

امام جمعه دزفول با تجلیل از امام جمعه تبریز از حضور در جامعه ورزشی و عنایت به جوانان، ازخداوند متعال برای ایشان  آرزوی موفقیت کرد.

امام جمعه دزفول اظهار داشت: دشمن به دنبال فرصت هاست و قبل از آنکه به دنبال موج سواری باشد باید حربه را از او گرفت و مسائل و مشکلات مردم را مدیریت کرد.

در این دیدار که حجة الاسلام محمد خاکی رئیس عقیدتی سیاسی قرارگاه جنوب و امیر مختاری جانشین قرارگاه ارتش در جنوب نیز حضور داشتند حجة الاسلام و المسلمین عبدالمجید مقامی از علمای دزفولی مقیم قم اقدامات مثبت امام جمعه تبریز در ارتباط با مرم را موضوعی نو و بکر دانست و گفت: این نوع ارتباطات از منظر مردم در فضای مجازی مورد توجه قرار گرفته و انشاءالله موقتی نباشد و تداوم یابد.