۱۰م، فروردین ۱۳۹۷
نويسنده: user1daftar

www.MajdeDez.com

وصیتنامه شهید آدین علی پاپی خلیل آبادی

وحدت و پیروی از ولایت فقیه را همیشه به یاد داشته باشید.

زمان انتشار: ۱۰م, فروردین ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۰۰ ق.ظ | کد خبر: 69772

بِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمنِ الرَّحِیمِ

وصیتنامه برادر شهید آدین علی پاپی خلیل آبادی

پیام به امت بپاخاسته وشهید پرور، اولاً برای شهیدان ضجّه وگریه نکنید، زیرا که شهیدان شجاعت این را داشتند با انتخاب خود مرگ سرخ را در راه هدفی که احتیاج به خون دارد و از اولین روز رسالت پیامبر تا حسین(ع) گرفته و از حسین گرفته تا زمان حال خونی از پی خونی به ناحق بدست ستمگران جابر و جائر تاریخ استکبار ریخته شده تا آن ستمگران بتوانند چند روزی به زندگی جانوری خود که همه اش بخاطر دنیا است ادامه دهند.

اکنون این جوانان که برای احیای دین الله و به زباله دان انداختن مستکبران جائر با تمام وجود خود به مبارزه برخاسته اند و با خون خویش شهادت می دهند و به نفع مظلومان تاریخ و بر علیه حاکمان دنیا طلب کسانی را می خواهند که آگاهند و راه آنها را ادامه بدهند و پیام خون آنها را به دیگر طبقات و کشورهای دنیا برساند. در نتیجه شهید پیرو می خواهد نه گریه، و این خواست هر شهید تاریخ بشر است.

ثانیاً امر به معروف و نهی از منکر را با تمام قدرت در بین مسلمین هر چه بیشتر رواج دهید، تا آنها که منحرف شده اند ارشاد گردند. وهمیشه با چهره ای باز و گشوده و با دلی محکم با آنها روبرو شوید و آنها را به خود جذب کنید ولی اگر برادران و خواهران حزب اللهی در مقابل کسانی که آگاهی ندارند و بوسیله کید و مکر سیاه دلان منحرف شده اند با چهرۀ گرفته و اخم روبه رو شوند، نه تنها باعث جذب آنها نمی شوند بلکه باعث به منجلاب کشیدن آنها می شوند.

ثالثاً وحدت و یکپارچگی و انسجام و پیروی از ولایت فقیه را همیشه به یاد داشته باشید. زیرا که ما جوانان حزب الله مدیون این رهبر و این انقلاب هستیم. و این رهبر و این طبقه روحانیت بود که ما جوانان را از فساد اخلاقی نجات داد و اگر اینها نبود خدا بهتر می داند که به روزی و بلایی گرفتار می شدیم. و از همۀ امت می خواهم که برای سلامتی امام و همۀ روحانیون مبارز دعا کنید و قدر آنها را بدانید.

وَالسَّلَامُ عَلَى مَنِ اتَّبَعَ الْهُدَى

علی پاپی خلیل آبادی

منبع: مرکز فرهنگی دفاع مقدس دزفول