۲۰م، اسفند ۱۳۹۶
نويسنده: user1daftar

www.MajdeDez.com
زمان انتشار: ۲۰م, اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۱۲ ق.ظ | کد خبر: 69706

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی “مجد دز” حجة الاسلام والمسلمین قاضی رئیس هیأت امنای شهدای گمنام دزفول در جمع اعضای هیأت امنا ضمن تبریک میلاد موفورالسرور حضرت زهرا(س) گفت: شهدای گمنام نماد معنویت و موضوع مهمی برای شهر دزفول که بعنوان نماد مقاومت معرفی شده است می باشد.

امام جمعه دزفول شهدا را سرمایه اصلی و فرهنگی خواند و اظهار کرد: دزفول شهدای انقلاب، موشکی، دفاع مقدس، مدافع حرم و گمنام فراوانی دارد و حفظ و حراست از مزار شهدا باید در دستور کار قرار گیرد و همه مکلف به مراقبت هستیم.

حجة الاسلام والمسلمین قاضی تأکید کرد: باید مراقب بود حق شهدا رعایت شده و بهانه به دست ضد انقلاب نیافتد چراکه هر اشتباهی ممکن است مورد سوء استفاده قرار گیرد، با برنامه ریزی و هماهنگی می توان از بروز حواشی اجتناب کرد.

همچنین سرهنگ جولایی ضمن ارائه گزارشی از عملکرد ساخت یادمان شهدا در دزفول گفت: تولیت شهدای گمنام بر عهده بنیاد حفظ آثار و مرا کز فرهنگی دفاع مقدس می باشد.

سرهنگ بهزاد جولایی تصریج کرد: مراکز فرهنگی دفاع مقدس تنها در مراکز استان ها هستند بجز دزفول و خرمشهر که مرکز استان نبوده و دارای مرکز فرهنگی دفاع مقدس می باشند.

وی افزود: بودجه یادمان شهدای گمنام باید از طریق شهرداری و اعتبارات دولتی تأمین شود و برای تکمیل یادمان شهدا و فضای اطراف آن نیاز به اعتبار می باشد.

شایان ذکر است که طبق گزارشات ارائه شده قریب ۲۰۰ میلیون تومان تا امروز هزینه ساخت یادمان شهدا شده و برای تکمیل آن قریب ۱۶۰ میلیون تومان اعتبار نیاز است.