۱۹م، اسفند ۱۳۹۶
نويسنده: user1daftar

www.MajdeDez.com
زمان انتشار: ۱۹م, اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۲۴ ب.ظ | کد خبر: 69682

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی “مجد دز” حجة الاسلام والمسلمین قاضی در آئین بزرگداشت جهلمین سال فعالیت صندوق قرض الحسنه ولی عصر(عج) دزفول همزمان با سالروز ولادت دخت نبی مکرم اسلام(س) در سالن همایش دانشگاه آزاد اسلامی ضمن تبریک میلاد حضرت فاطمه(س) گفت: حضرت صدیقه طاهره نه تنها سرور زنان عالم بلکه سرور تمام انسان ها می باشد.

امام جمعه دزفول صندوق قرض الحسنه را نمادی از ایمان مردم دزفول دانست و اظهار کرد: در زمان رژیم طاغوت که با اسلام مبارزه می شد یک کار الهی، برای یک ترویج یک دستور و حکم الهی بنیان نهاده شد و با اخلاص در کار تا امروز با موفقیت ادامه یافته است.

حجة الاسلام والمسلمین قاضی صندوق قرض الحسنه ولی عصر(عج) دزفول را مادر قرض الحسنه دزفول عنوان کرد و گفت: این صندوق با سرمایه ای اندک، دستور اسلامی و قرآنی را شروع کرده و زمانی که احکام الهی را با برنامه ریزی انجام دهیم به نتیجه خواهیم رسید.

امام جمعه دزفول ضمن تأکید بر حمایت در حد توان از قرض الحسنه تصریح کرد: هرچه از دستورات اسلام فاصله بگیریم با مشکل مواجه خواهیم شد.

رئیس شورای فرهنگ عمومی شهرستان دزفول تأکید کرد: سیستم بانکی و اقتصادی ربوی یکی از خطرات جدی است که نظام اسلامی را تهدید می کند، سیستم اقتصادی سرمایه داری است و اقتصاد کشور را متلاشی می کند.

امام جمعه دزفول ضمن اشاره به اینکه قرض الحسنه رویش و عدالت اجتماعی را به همراه دارد افزود: کارشناسان اقتصادی باید به نظر اسلام و مراجع تقلید در امور بانکداری توجه کنند.