۱۷م، اسفند ۱۳۹۶
نويسنده: user1daftar

www.MajdeDez.com
زمان انتشار: ۱۷م, اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۰۸ ب.ظ | کد خبر: 69637

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی “مجد دز” شیخ حسین غبریس رئیس مجمع علمای مقاومت اسلامی لبنان در یادواره شهدای مسجد امام حسین(ع) شمالی با حضور حجة الاسلام والمسلمین قاضی امام جمعه دزفول، جمعی از مسئولین شهرستان، خانواده های شهدا و مردم مؤمن و ولایتمدار دزفول، دزفول را دیار مقاومت و شهادت دانست و گفت: شهدا یاران حقیقی اباعبدالله الحسین(ع) هستند و اگر قیام امام حسین در کربلا نبود اثری از اسلام حقیقی باقی نمی ماند.

شیخ غبریس امام خمینی(ره) را احیاگر اسلام نامید و اظهار کرد: اگر ایثارگری ها، فداکاری ها و شهادت ها نبود چیزی از اسلام را درک نمی کردیم و به برکت همین ایثارگری ها و قلم مبارک دانشمندان و خون پاک شهدا، مقاومت اسلامی در لبنان نیز شکل گرفت.

شیخ غبریس ضمن قدردانی ویژه از فداکاری سپاه پاسداران و کمک های خاص آنان در جنگ ۳۳ روزه لبنان گفت: همه عزیزان به گردن ما دِین بزرگی دارند چرا که کمک کردند تا لبنان را به عزت برسانند.

رئیس مجمع علمای مقاومت اسلامی لبنان با ابراز ارادت به امام خمینی(ره) و امام خامنه ای(مدظله العالی) خاطرنشان کرد: در لبنان همه به این باور رسیده اند که حیات ابدی به برکت مقاومت حزب الله لبنان و ایثارگری رزمندگان اسلام محقق می شود.