۱۶م، اسفند ۱۳۹۶
نويسنده: user1daftar

www.MajdeDez.com
در آئین تودیع و معارفه فرمانده ناحیه مقاومت بسیج دزفول

امام جمعه دزفول: شرط موفقیت مسئولین، ارتباط، دلدادگی و عشق به مردم است.

زمان انتشار: ۱۶م, اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۰۶ ب.ظ | کد خبر: 69591

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی “مجد دز” حجة الاسلام والمسلمین قاضی امام جمعه دزفول در آئین تودیع و معارفه فرمانده ناحیه مقاومت بسیج دزفول که در حسینیه سپاه ناحیه مقاومت بسیج دزفول برگزار شد ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدا و امام شهدا و تقدیر و تشکر از زحمات و عملکرد فرمانده ناحیه مقاومت بسیج دزفول گفت: سرهنگ پاسدار عبدالامیر محتشمی راد از نیروهای مخلص، و همراه و همدل در تمام تصمیمات شهرستان بود و ارتباط نزدیکی با مردم داشت.

حجة السلام والمسلمین سیدمحمد علی قاضی اظهار داشت: نظام ما برآمده از خون شهدا، مردم و خواست مردم است لذا شرط موفقیت مسئولین، ارتباط، دلدادگی و عشق به مردم است.
در این مراسم همچنین فرمانده سپاه خوزستان نقش سپاه در حوزه امنیت، دفاع، عمران و سازندگی، و فعالیت‌های فرهنگی را بی‌بدیل خواند و یادآور شد: سپاه در تمام عرصه ها به کمک همه دولت‌ ها آمده ‌و ضمن پاسداری از انقلاب، در تمام بخش‌ها به مجموعه انقلاب در حال کمک‌رسانی بوده و هست.

فرمانده سپاه خوزستان، وجود سپاه در کشور را یک نعمت الهی دانست و افزود: به برکت وجود سپاه در کشور، دشمنان از جمله به کشور ما در هراس هستند و توان مقابله با نیروی سپاه را ندارند.

سردار حسن شاهوارپور تصریح کرد: تفکری که امروز غرب را به چالش می کشد نظام اسلامی است که قطعاً غرب هم برای نابودی و سنگ انداختن بر سر راه این مأموریت از هیچ عملی دست برنمی دارند.

سردار شاهوار پور بر توجه به خانواده شهدا، محرومیت زدایی، امداد رسانی، اشتغال زایی، توسعه زیرساختها و تعامل با مسئولین، ائمه جمعه و روحانیت و سایر مسئولین شهرستان تأکید کرد و برای وی آرزوی موفقیت و سربلندی کرد.

سرهنگ پاسدار عبدالامیر محتشمی راد فرمانده سابق ناحیه مقاومت بسیج دزفول نیز گزارشی از تلاش چند ساله خود در این مسئولیت ارائه کرد و گفت: آبرسانی به ۳۵ روستا، بهسازی ۷۸ خانه محروم، راه اندازی ۵۴ پایگاه مقاومت، احداث ۶ هزار مترمربع فضای فرهنگی ورزشی، از جمله طرح های شاخص اجرا شده به همت ناحیه مقاومت بسیج دزفول بوده است.

در پایان این مراسم و با حضور امام جمعه دزفول، سردار شاهوارپور لوح انتصاب سرهنگ هادی سعادت زاده را به وی اعطا کرد.