۱۶م، اسفند ۱۳۹۶
نويسنده: user1daftar

www.MajdeDez.com
زمان انتشار: ۱۶م, اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۴۳ ق.ظ | کد خبر: 69577

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی “مجد دز” حجة الاسلام و المسلمین قاضی امام جمعه دزفول در جلسه بررسی و ارزیابی عملکرد فعالیت های ستاد امر به معروف و نهی از منکر، ضمن تبریک میلاد خجسته حضرت صدیقه طاهره(س) به جایگاه مهم فریضه الهی امربه معروف ونهی از منکر اشاره کرد و گفت: باتلاش، برنامه ریزی و دشمن شناسی که یک وظیفه الهی است می توان این فریضه الهی را درجامعه احیا کرد.

امام جمعه دزفول علت دشمنی دشمنان را پایبندی ما به ارزش ها دانست و گفت: بعضی مسائل خط قرمز ما محسوب شده و از آن کوتاه نمی آییم، بطور مثال موضوع حجاب در جامعه، مسئله ارزشی است و به دلیل پایبندی به این ارزش ها مورد هجوم دشمن در جنگ نرم قرار گرفته ایم.

رئیس شورای فرهنگ عمومی شهرستان دزفول افزود: انسان در جنگ سخت، جان و سلامتی و آزادی خود را می دهد اما در جنگ نرم علاوه بر این ها باید آبرو و حیثیت خود را برای اسلام گرو بگذارد.

امام جمعه دزفول خاطرنشان کرد: مردم پی گیر حل هنجارهای اجتماعی هستند و این امر نشان از نیاز به اصلاح جامعه است و مسئولین باید با انسجام، همکاری و پایبندی به مقررات، مردم را در این راه حمایت کنند.

وی منشأ مشکلات جامعه را وجود بعضی مدیران بی کفایت دانست و گفت: باید فریضه امر به معروف و نهی از منکر را تسری دهیم، نباید در این خصوص به کم بسنده شود و نباید حتی لحظه ای از این فریضه غافل شد چرا که هجمه دشمن بسیار گسترده است.

وی افزود: باید با همدلی و تلاش و کوشش بدور از هرگونه یأس و نا امیدی در این راه قدم برداشت چرا که هنوز هم ریشه و اصالت در جامعه وجود دارد و باید مراقب دشمن بود که سعی دارد آن را از اذهان پاک کند.