۱۳م، اسفند ۱۳۹۶
نويسنده: user1daftar

www.MajdeDez.com
زمان انتشار: ۱۳م, اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۸:۳۲ ق.ظ | کد خبر: 69484

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی “مجد دز” حجة الاسلام والمسلمین قاضی در همایش بسیج جامعه پزشکی شمال خوزستان بمناسبت ۸ اسفند سالروز بسیج جامعه پزشکی در دانشگاه علوم پزشکی دزفول، ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهید دکتر رهنمون گفت: خداوند نعمت جمهوری اسلامی، ولایت، عزت و سربلندی را به ما داده و اینها همه مقدمه ای است تا بتوانیم خدمت کنیم.

امام جمعه دزفول خاطرنشان کرد: شهدا نیز این راه را پیمودند تا نظام مقدس جمهوری اسلامی پاینده بماند که اگر نظام نباشد خدمات شکل نخواهد گرفت.

وی تصریح کرد: ما مکلف هستیم که در مقابل هجمه بی سابقه دشمن علیه نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران ایستادگی و تلاش کنیم تا الگویی برای مسلمانان جهان تحقق یابد.

حجة الاسلام والمسلمین قاضی اظهار کرد: امروز وظیفه اصلی ما این است که بدور از هرگونه حاشیه در مسیری که مقام معظم رهبری برای ما ترسیم کرده اند راه بپیماییم.

وی افزود: شهدای مدافع حرم هزاران کیلومتر دورتر از وطن از حیثیت، عزت و افتخارات این مرز و بوم دفاع کردند و اجازه ندادند که دشمن به ایران برسد، ما نیز باید مراقب باشیم به گونه ای عمل کنیم که خدا و امام زمان(عج) راضی باشند و نزد شهدا روسفید باشیم.

امام جمعه دزفول با تأکید بر اینکه باید هرکس در جایگاه خود تلاش کرده و به محرومین رسیدگی کند اظهار کرد: گروه های جهادی با حداقل امکانات به یاری نیازمندان می شتابند، وظیفه مسئولین کمک کردن به این گروه ها می باشد چراکه رضایت  مردم، رضایت خداوند را به دنبال دارد.

حجة الاسلام والمسلمین قاضی خاطرنشان کرد: مردم صبور علیرغم تبعیض ها و بی عدالتی ها در دفاع از نظام و انقلاب به عشق رهبری به میدان می آیند و باید تلاش کرد و با انتخاب مدیرانی با انگیزه خدمت، رضایت نسبی آنها را فراهم کرد.

امام جمعه دزفول با بیان اینکه شهدا با اهدای خون خود میراث گرانبهایی را به دست ما رساندند، گفت: دشمن با تمام توان سعی دارد که مشکلات را مضاعف کرده و ما را وادار به عقب نشینی از نظام کند، ما باید این میراث گرانبها را حفظ کرده و نگذاریم که دشمن آن را از  مسیر اصلی خود منحرف کند.