۱۱م، اسفند ۱۳۹۶
نويسنده: user1daftar

www.MajdeDez.com

وصیت نامه شهید مسعود کیانی

مبادا شیطان در شما نفوذ کند و قرب به خدا را در نظرتان کم جلوه دهد.

زمان انتشار: ۱۱م, اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۰۰ ق.ظ | کد خبر: 69442

بِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمنِ الرَّحِیمِ 

وصیت نامه شهید مسعود کیانی

بسم ربّ الشهداء

آری از مؤمنین مردانی بودند که به عهدشان با خدا صادقانه عمل کردند و از ایشان کسانی هستند که انتظار دارند هر چه زودتر به آنها بپیوندند.

این را هم اکنون مشاهده می کنم جوانانی که از چهره شان نور می تابد و منتظرند که هرچه زود تر موقع مقرر فرا رسد و خود را محو در جمال الله کنند به او بپیوندند تا جاوید گردند. این ها سربازان امام زمان وعاشقان راه الله و یاوران امام هستند.

اینها برای شما پیام دارند ، اولین پیامشان این است که آنها را فراموش نکنید، آنها برای نجات مظلومین از جور ستم ظالمین خود را فدا می کنند و از این رو از شما التماس دعا دارند و از شما می خواهند که راهشان را ادامه دهید، راهی که در رأس رهبری آن اکنون امامی متقی که از اولیاء الله است قرار دارد.

مبادا شیطان در شما نفوذ کند و قرب به خدا را در نظرتان کم جلوه دهد. برای اسلام و او یارانی از آهن آبدیده تر باشید وگر نه فردا نزد خدا سر به زیر خواهید بود. او پس از ۱۴۰۰ سال بار دیگر اسلام را به صحنه تاریخ آ‎ورد و حقیقت اسلام را به جهانیان و بخصوص بر مستضعفین ارزانی نمود است. خداوند ان شاء الله طول عمر او را تا ظهور امام زمان( عج) قرار دهد.

دومین وصیت من به شما پیروی و پشتیبانی کردن از روحانیت متعهد و مبارز است زیرا این قشر الهی تنها قشری است که چون از مادیات دنیا به دور است هیچ نیرویی قادر به منحرف کردن آن نیست.

دیگر توصیه اینکه سخن پیامبر را که فرمود از من در میان شما دو چیز باقی می ماند اول کتاب قرآن و دوم عترتم را فراموش نکنید، و سرلوحه امورتان اجرای برنامه قرآن را قرار دهید و دیگر پیروی از عترت پیامبرکنید. با استفاده از احادیث و گفتار و اعمالشان و رفتن به دنبال شیعیانشان و اولیاء خدا در این زمان . پس از آن به کتاب نهج البلاغه علی (ع) بپردازید که براستی راه و رسم مؤمن را بسوی خدا رفتن نشان می دهد و آن دومین کتاب بعد از قرآن است.

پس از این توصیه ها سخن امام را نیز به شما تذکر می دهم که حتما جوانان از کتب اساتید بخصوص استاد شهید مطهری و همچنین استاد شهید آیت الله دستغیب استفاده کنید زیرا دشمنان اسلام در صدد انحراف انداختن در اسلام هستند تا بدین وسیله به خیال خود اسلام را از صحنه بدر کنند، ولی کور خوانده اند.

هر چند که ما موفق به دیدن حکومت حضرت مهدی(عج) نشدیم اما خوشحالیم که زمینه آن حکومت جهانی را به دست مؤمنان غیور و پایدار مشاهده کردیم و مطمئنیم که انشاء الله ایران ، مرکزی برای به وقوع پیوستن حکومت منجی انسان ها خواهد بود و به امید پیروزی هرچه زود تر اسلام بر کفر.

التماس دعا اول برای رهبر و بعد برای شهدای اسلام را از شما دارم.

سَلَامٌ عَلَیْکُم بِمَا صَبَرْتُمْ فَنِعْمَ عُقْبَى الدَّارِ

منبع: مرکز فرهنگی دفاع مقدس دزفول