۱۰م، اسفند ۱۳۹۶
نويسنده: user1daftar

www.MajdeDez.com
زمان انتشار: ۱۰م, اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۳۵ ق.ظ | کد خبر: 69431

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی “مجد دز” حجة الاسلام والمسلمین قاضی امام جمعه دزفول در نهمین جشنواره بانوان خیر مدرسه ساز در سالن ایثار با ذکر حدیثی از امام علی علیه السلام گفت: حرکت در مسیر رضایت خدا که سنت و سیره پیامبر، ائمه و حضرت فاطمه(س) می باشد بهترین کار بوده و خداوند به میزان خلوص نیت، انسان را در دنیا و آخرت سربلند می کند.

امام جمعه دزفول مجمع بانوان خیّر مدرسه ساز را یکی از افتخارات شهرستان دانست و اظهار کرد: این مجمع مستقل و هماهنگ با خیّرین مدرسه ساز فعالیت داشته و با حضور در صحنه های اجتماعی توانسته آن را به مدت ۱۰ سال استمرار بخشیده و کارنامه درخشانی از ارائه خدمات به جامعه دارد.

وی با اشاره به روایتی از رسول اکرم(ص) گفت: عمر انسان فرصت مغتنمی برای انجام کار خیر و خدمت به جامعه است و در روز قیامت کافر به دلیل ایمان نیاوردن و مؤمن به دلیل انجام ندادن کار خیر بیشتر هر دو مغبون هستند.

حجة الاسلام و المسلمین  قاضی با تأکید بر انجام امور خیر بدون دخالت مسائل سیاسی، خاطرنشان کرد: کار پاک و پاکیزه همان است که بانوان خیّر انجام داده و موجب نزول خیر و برکت، و دفع بلا برای خانواده ها و شهر می شوند.

امام جمعه دزفول با بیان ویژگی های اهل بهشت از زبان امام صادق علیه السلام گفت: سنت الهی بر این است که خداوند خیر و برکت را در کار کسانی که در راه خدا انفاق می کنند و حق الله را پرداخت می نمایند، قرار می دهد.

یادآور می شود که حجة الاسلام والمسلمین قاضی امام جمعه دزفول در پایان این همایش از نمایشگاه عروسک های باحجاب که در کانون ایثار برپا شده بود دیدن کرد.