۲۳م، بهمن ۱۳۹۶
نويسنده: user1daftar

www.MajdeDez.com
زمان انتشار: ۲۳م, بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۱۵ ب.ظ | کد خبر: 69197

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی “مجد دز” حجة الاسلام والمسلمین قاضی نماینده ولی فقیه و امام جمعه دزفول در پی حضور حماسی و پرشور و شعور مردم ولایتمدار و متعهد دزفول پیام قدردانی به شرح زیر صادر کرد.

مردم شریف و سربلند و شهید پرور و ولایتمدار شهرستان دزفول

حضور چشمگیر با نشاط، پر صلابت، وحدت آفرین و دشمن شکن شما در راهپیمایی ۲۲ بهمن ماه که در سی و نهمین سالروز پیروزی انقلاب اسلامی برگزار شد، مشت محکمی بر دهان یاوه گویان سبک مغز و مستکبرین عالم بود.

عظمت این راهپیمایی که به اعتراف دوست و دشمن از سال های پیش پرجمعیت تر و پر شور تر بود، پاسخ قاطع و دندان شکنی به بیگانگان و دشمنان و سست عهدان بود.

شما مردم غیور خطه افتخارات(دزفول قهرمان) سرزنده و پویا بودن انقلاب را به رخ جهانیان کشیدید و پایبندی به آرمان های امام راحل و شهیدان والامقام و رهبر حکیم و فرزانه را با فریاد بلندتان به گوش جهانیان رساندید.

همانطور که رهبر معظم در پیام تشکرشان فرمودند: مسئولین کشور قدر این پدیده بی نظیر را بدانند و با استقامت کامل و روحیه انقلابی و عمل جهادی به ملت عزیز خدمت و از آرمان های انقلاب دفاع کنند.

در خاتمه لازم می دانم از حضور بصیرت مند اقشار مختلف و از دست اندرکاران و برگزار کنندگان راهپیمایی باشکوه ۲۲ بهمن در ۹ نقطه شهرستان دزفول قدردانی نماییم.

سیدمحمدعلی قاضی دزفولی امام جمعه دزفول

عباس پاپی زاده نماینده مردم دزفول در مجلس شورای اسلامی

امیر عیسی زاده سرپرست فرمانداری ویژه دزفول

سیدطاهر حمیدی امام جمعه میانرود

احمد فیض الاسلام امام جمعه شهر امام

سید حسین علوی اصل امام جمعه سردشت