۲۲م، بهمن ۱۳۹۶
نويسنده: user1daftar

www.MajdeDez.com
در آغاز ورود به چهلمین سالگرد انقلاب شکوهمند اسلامی ایران

مردم دزفول با حضور در راهپیمایی ۲۲ بهمن بار دیگر حماسه آفریدند.

زمان انتشار: ۲۲م, بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۲:۳۹ ب.ظ | کد خبر: 69151

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی “مجد دز” آئین راهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن ۹۶ دزفول در حالی برگزار شد که اقشار مختلف مردم انقلابی این شهرستان امسال نیز باشکوهتر از پیش به صحنه آمدند.

 آستان متبرکه حضرت محمدبن موسی الکاظم(ع) سبزقبای دزفول امسال هم شاهد اجتماع مردم ولایت مدار و انقلابی بود که برای تجدید بیعت با آرمان های متعالی انقلاب امام و ولایت بار دیگر به میدان آمده بودند.

راهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن در دزفول پس از سخنرانی آیت الله عباسعلی اختری عضو شورای سیاستگذاری ائمه جمعه کشور در خصوص اهمیت و دستاوردهای انقلاب اسلامی در اجتماع مردم انقلابی این شهرستان در مقابل سبزقبا، آغاز و با شعار الله اکبر، مرگ بر آمریکا، مرگ بر اسرائیل و شعار ‘ ما همه باهم هستیم پشت ولایت هستیم‘ تا جوار شهدای انقلاب، شهدای دفاع مقدس و شهدای مدافع حرم دزفول در شهید آباد ادامه داشت.

در راهپیمایی ۲۲ بهمن امسال امام جمعه دزفول و روحانیان و نیز اقشار مختلف مردم در صفوف منظم و به هم پیوسته با شعارهای انقلابی پیوند ناگسستنی خود را با انقلاب اسلامی، ولایت فقیه و شهدای عزیز ابراز داشتند.

در یوم الله ۲۲ بهمن امسال از جوانان و نوجوانان گرفته تا پیرمرد و پیرزنان انقلابی که با وجود کهولت سن و به یاد روزهای دوران انقلاب بار دیگر احساس تکلیف کرده و به صحنه آمده بودند جلوه خاصی به این رویداد حماسی در دزفول بخشید.
حضور مادرانی که فرزندان خردسال خود را در آغوش گرفته بودند در این راهپیمایی باشکوه بار دیگر صحنه های روزهای آغازین انقلاب اسلامی را در شهر دزفول زنده کرد.

اقشار مختلف مردم دزفول در پایان راهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن با اجتماع در جوار شهدا و سر دادن شعار الله اکبر بار دیگر با آرمان های شهدا، معمار کبیر انقلاب و مقام معظم رهبری تجدید بیعت کردند.

در طول مسیرطولانی راهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن دزفول ایستگاه های صلواتی و خودجوش مردمی و اداری از مردم انقلابی و وفادار به انقلاب با پخش شربت و شیرینی پذیرایی می کردند.

مشروح سخنان آیت الله اختری متعاقباً اطلاع رسانی خواهد شد.