۲۱م، بهمن ۱۳۹۶
نويسنده: user1daftar

www.MajdeDez.com
زمان انتشار: ۲۱م, بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۱:۱۲ ب.ظ | کد خبر: 69137

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی “مجد دز” حجة الاسلام والمسلمین قاضی نماینده ولی فقیه و امام جمعه دزفول در دیدار فرماندهان، رئیس عقیدتی سیاسی و پرسنل تیپ ۲۹۲ زرهی سرلشکر شهید آزادی به منظور تجدید بیعت با آرمان های انقلاب اسلامی، ضمن تبریک دهه فجر و تسلیت ایام فاطمیه گفت: ارتش ما یک ارتش مردمی و مکتبی است که کارنامه این ارتش گواه بر همین مطلب است.

حجة الاسلام والمسلمین قاضی تصریح کرد: تیپ ۲۹۲ با پیشینه، ریشه و اصالت بسیار خوب که به تنهایی سرمایه گرانبهایی است باید از دستبرد دشمن حفظ شود.

نماینده ولی فقیه در شهرستان دزفول با اشاره به حضور ارتشیان در مراسمات و برنامه های مختلف فرهنگی- مذهبی و سیاسی- اجتماعی در کنار آحاد مردم اظهار کرد: این حضور نشان دهنده اعتقاد و باور دینی این افراد است و حضور ارتشیان مکتبی و ولایتمدار در کنار مردم نوعی بیعت و میثاق مجدد و نوعی اعلام آمادگی است.

امام جمعه دزفول اتحاد، انسجام و وحدت را رمز پیروزی انقلاب اسلامی و استمرار آن دانست و افزود: ترس دشمن از اتحاد و همبستگی مردم و اقشار مختلف است و سعی در ایجاد اختلاف و جدایی مردم جامعه از یکدیگر دارد و این دیدارها و جلسات مشت محکمی بر دهان دشمن است.

امام جمعه دزفول با مقایسه دوران پهلوی و نظام جمهوری اسلامی گفت: کرامت های انسانی میوه این انقلاب و نظام جمهوری اسلامی و ولایت هستند که به ثمر نشسته و هیچ جا نمی توان این سرمایه ها را به دست آورد.

حجة الاسلام والمسلمین قاضی با بیان سخن امام خمینی (ره) ” اگر به من خدمت گذار بگویید بهتر است تا رهبر ” گفت: به طور کلی فضای نظام جمهوری اسلامی، فضای خدمت است و این فرهنگ نظام جمهوری اسلامی است که باید غالب شود.