۲۱م، بهمن ۱۳۹۶
نويسنده: user1daftar

www.MajdeDez.com
زمان انتشار: ۲۱م, بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۳۲ ق.ظ | کد خبر: 69126

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی “مجد دز” حجة الاسلام والمسلمین قاضی امام جمعه دزفول در دیدار با بسیج خواهران حوزه الزهرا، ضمن گرامیداشت ایام فاطمیه و دهه فجر گفت: از جبهه های بسیار سنگین و مطرح دشمن در جنگ نرم بحث زن است.

حجة الاسلام والمسلمین قاضی اظهار کرد: ما در رابطه با موضوع زن در یک جنگ تمام عیار هستیم که بخشی از آن در خارج و بخشی در داخل اداره می شود ولی بعضی از مسئولین دولتی در این موارد اقدامات لازم را انجام نداده و موضوع را رها کرده اند.

رئیس شورای فرهنگ عمومی شهرستان دزفول با اشاره به نقش تلگرام در اغتشاشات اخیر گفت: بعضی از مسئولین بلند پایه مملکت با فلیلتر تلگرام مخالف هستند در صورتی که این رسانه در کشورهای اروپایی فیلتر شده است، کشور ایران جزء کشورهایی است که بیشترین استفاده از تلگرام را دارند.

وی گفت:دشمن سعی در ایجاد احساس سرخوردگی، یأس و ناامیدی در بین مردم ایران دارد تا نظام جمهوری اسلامی را ناکارآمد جلوه دهد و با بزرگنمایی و سیاه نمایی ملت را از رهبری و جایگاه های منصوب به ایشان مأیوس کند.

امام جمعه دزفول افزود: انسان برای دین خود در جنگ سخت، جان خود را هم می دهد، در جنگ نرم هم باید آبروی خود را گرو بگذارد هر چند که خدا چند برابر این آبرو را به شخص باز می گرداند.

امام جمعه دزفول ضمن اشاره به سخن مقام معظم رهبری “نماز جمعه قرارگاه فرهنگی هر شهر است” گفت: حضور خواهران در نماز جمعه نسبت به گذشته بایدبسیارگسترده باشد.

وی افزود: حضور خواهران در مراسمات عمومی قابل توجه است اما کافی نیست، باید در مسائل ارزشی، دینی و فرهنگی باید حساس بود و غیرت دینی را حفظ کرد.

امام جمعه دزفول با اشاره به محوریت، اتحاد و هم فکری در امور فرهنگی بیان کرد: با رعایت اصول مبارزه در جنگ نرم و اجتناب از کارهای خودسرانه و تکی که باعث ایجاد آسیب های جدی به بخش فرهنگی می شود، می توان به موفقیت رسید.

همچنین در این دیدار یکی از بانوان ضمن ارائه گزارش عملکرد و ابراز نارضایتی از وضعیت حجاب بانوان در سطح شهرستان، خواستار همکاری بیشتر امام جمعه دزفول در امور فرهنگی خواهران شدند.