۲۱م، بهمن ۱۳۹۶
نويسنده: user1daftar

www.MajdeDez.com
زمان انتشار: ۲۱م, بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۰۴ ق.ظ | کد خبر: 69118

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی “مجد دز” حجة الاسلام والمسلمین قاضی امام جمعه دزفول در مسجدآیت الله طالقانی و در جمع ولایتمداران کوی آیت الله مدرس و کوی آیت الله طالقانی و با حضور اعضای ستاد نمازجمعه، فرمانده نیروی انتظامی دزفول، بزرگان و سران طوایف، خانواده های شهدا و بسیجیان گفت: دشمن از همدلی و همراهی مؤمنین می ترسد و تلاش می کند این وحدت را به اشکال مختلف بشکند ولی اگر مؤمنین بصیرت داشته باشند نمی تواند به هدف خود برسد.

حجة الاسلام والمسلمین قاضی با اشاره سرنوشت جنگ صفین در اثر بی بصیرتی عده ای از یاران امام علی(ع) تأکید کرد: تا زمانی که قومیت ها و اقشار مختلف ملت ایران متحد باشنددشمن ناکام خواهد بود.

نماینده ولی فقیه در شهرستان دزفول رمز پیروزی انقلاب و استمرار پیروزی را اتحاد و ایمان دانست و اظهار کرد: ملت ایران به رهبری امام خمینی(ره) زیر پرچم ولایت و با اتحاد توانستند رژیم پهلوی را شکست دهند.

امام جمعه دزفول خاطرنشان کرد: آمریکا از اقتدار کشورهای اسلامی می ترسد و چون قدرت ملت ایران را می شناسد دست از پا خطا نمی کند.

نماینده ولی فقیه در شهرستان دزفول تصریح کرد: خداوند نعمت بزر گ نظام جمهوری اسلامی را به ما داده است و ما باید در صحنه بوده و نگذاریم که این انقلاب به دست نااهلان بیافتد.

امام جمعه دزفول افزود: دشمن سعی دارد که ملت را نسبت به مسئولین بی اعتماد کرده و بین مردم و مسئولین فاصله ایجاد کند و باید با هوشیاری و بصیرت مراقب فتنه دشمن بود.

حجة الاسلام والمسلمین قاضی با استناد به قرآن مایه برتری افراد را تقوا دانست و گفت: هیچ قومی بر دیگری برتری ندارد و مردم ولایتمدار کوی آیت الله مدرس و ولی آباد همچون تمام ملت ایران پیرو ولایت و همراه با نظام و انقلاب هستند.

امام جمعه دزفول خاطرنشان کرد: با حضور در راهپیمایی ۲۲ بهمن باید به دشمن بفهمانیم که همه به پای انقلاب و ولایت بوده و امسال بیش از هرساله یک دل و یک صدا در این راهپیمایی حضور خواهیم یافت و کسی نمی تواند به خاطر وجود مشکلات بین ما تفرقه بیاندازد.

نماینده ولی فقیه در شهرستان دزفول در نشست بصیرتی با موضوع انقلاب فاطمی و میثاق با ولایت افزود: نمازجمعه نشان دهنده قدرت اسلام است و حضور بیشتر در نمازجمعه موجب سربلندی خود و کشور می باشد.