۱۹م، بهمن ۱۳۹۶
نويسنده: user1daftar

www.MajdeDez.com
زمان انتشار: ۱۹م, بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۲۲ ب.ظ | کد خبر: 69063

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی “مجد دز” فرمانده، معاونین، پرسنل و مسئول عقیدتی سیاسی پایگاه چهارم شکاری دزفول در روز ۱۹ بهمن سالروز بیعت تاریخی همافران نیروی هوایی با امام راحل به منظور تجدید بیعت با آرمان های انقلاب اسلامی با حجة الاسلام والمسلمین قاضی نماینده ولی فقیه در شهرستان دزفول در نهاد امامت جمعه این شهرستان دیدار کردند.

امام جمعه دزفول با تبریک سی و نهمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی و تسلیت ایام شهادت دخت نبی مکرم اسلام گفت: ۱۹ بهمن ۵۷ برای ملت ایران و نیروی هوایی، روزی بسیار بزرگ، حماسی و سرنوشت ساز بود.

نماینده ولی فقیه در شهرستان دزفول در بیان عظمت ۱۹ بهمن خاطرنشان کرد: در این روز تاریخی نهایت شعور انقلابی ارتش در نیروی هوایی تجلی یافت و با یک حرکت بهنگام و با بصیرت، با امام بیعت کرده که یکی از عوامل پیروزی انقلاب اسلامی را رقم زد.

حجة الاسلام والمسلمین قاضی تصریح کرد: باید عوامل پیروزی انقلاب اسلامی که توانست رژیم ۲۵۰۰ ساله طاغوت را به زباله دان تاریخ فرستاده و نظام اسلامی مبتنی بر اصل ولایت فقیه را بر کشور حاکم کند، به نسل های بعدی منتقل شده تا موجب استمرار انقلاب و ناکامی دشمن شود.

نماینده ولی فقیه در شهرستان دزفول افزود: باید مراقب نقشه دشمن بود که سعی دارد جوانان را از انقلاب اسلامی و اهداف بلند آن دور کرده و با ایجاد شبهه، دوران اختناق رژیم طاغوت را تطهیر کند.

امام جمعه دزفول بزرگترین رسالت نیروهای ی مسلح را حفظ امنیت و تمامیت ارضی کشور دانست و گفت: امروز همه قوای ارتش با احساس مسئولیت و بصیرت خود به بهترین شکل انجام وظیفه می کند.

حجة الاسلام والمسلمین قاضی تصریح کرد: از بیعت تاریخی نیروی هوایی با امام تا امروز، ارتش جمهوری اسلامی در تمام عرصه ها با ملت ایران همراه و همدل و هم سنگر بوده است.

نماینده ولی فقیه در شهرستان دزفول به نقش بی بدیل ارتش در دفاع از حرم اشاره کرد و افزود: نیروهای مسلح بویژه ارتش با ایفای نقش الهی خود توانست با اقدام بموقع جلوی فتنه دشمن بایستد و به داعش فهماند که با برخورد طوفانی و کوبنده ارتش مواجه می شود.

امام جمعه دزفول با تأکید بر یادآوری حماسه های بزرگ دفاع مقدس افزود: امروز تمام آحاد و اقشار مختلف ملت در کنار هم هستند و زمانی که پای دفاع از میهن و انقلاب در میان باشد ملت و نیروهای مسلح جانانه و حماسی دفاع خواهند کرد.

حجة الاسلام والمسلمین قاضی تصریح کرد: پیام این دیدارها بیعت مجدد با آرمان های انقلاب، و ایستادن به پای نظام مقدس جمهوری اسلامی می باشد و اجازه نمی دهیم دشمن با توطئه، ما را از انقلاب و نظام و ولایت جدا کند.

امام جمعه دزفول ایمان، همت و استقامت را حرف اول دانست و افزود: نیروهای مسلح بعنوان قدرت منطقه ای حرف اول منطقه را می زند و آمریکا از نسخه مقاومت بسیار هراس دارد.

نماینده ولی فغقیاه در شهرستان دزفول اقتدار و سرافرازی ایران اسلامی را مدیون خون شهدا عنوان و اظهار کرد: افرادی پیاده نظام دشمن در کشور هستند و فقط مشکلات کشور را می بینند و مغرضانه عمل می کنند.

سخنان فرمانده پایگاه چهارم شکاری دزفول

همچنین امیر سید حمیدرضا آشنا فرمانده پایگاه چهارم شکاری دزفول نیروی هوایی را یک نیروی الهی دانست و گفت: نامگذاری ۱۹ بهمن از ایام الله دهه فجر به نام نیروی هوایی موجب افتخار است و با تمام قدرت و تا آخرین نفس در انجام مأموریت خود که حفظ و حراست از فضای ایران اسلامی است تلاش خواهند کرد.

وی افزود: نیروی هوایی در راه امام و رهبری ثابت قدم بوده و می توان گفت که از تمام آزمایشات الهی از دوران انقلاب تا دفاع مقدس و تا امروز سربلند بیرون آمده است.