۱۹م، بهمن ۱۳۹۶
نويسنده: user1daftar

www.MajdeDez.com
زمان انتشار: ۱۹م, بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۰۰ ق.ظ | کد خبر: 69057

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی “مجد دز” حجة الاسلام والمسلمین قاضی در محفل انس با قرآن فرماندهی آماد و پشتیبانی منطقه جنوب غرب نزاجا حضور در جمع قرآنی نزاجا در ایام خجسته دهه فجر که با شهادت حضرت فاطمه(س) مقارن شده است را توفیق الهی خواند و گفت: قران نور و کتاب حیات بخشی است که همه انسانها می توانند از سرچشمه زلال هستی بواسطه آن فیض و بهره ببرند.

امام جمعه دزفول آیه ۳۶ سوره اسرا را یکی از آیات کاربردی دانست و افزود: انسان نباید نسبت به کاری که علم و یقین نداشته باشد تصمیم بگیرد، علم و یقین انسان را از ورطه گمراهی نجات داده و راه را شفاف می سازد.

نماینده ولی فقیه در شهرستان دزفول با بیان سخنی از امام کاظم(ع) تصریح کرد: پیمودن راه با شک و گمان قطعا اشتباه و بی نتیجه خواهد بود و یقین، رسیدن به هدف را قطعی خواهد کرد.

حجة الاسلام والمسلمین قاضی تأکید کرد: تقدیر به دست خداوند است ولی به انسان عقل و خرد داده شده است تا از آن استفاده کند و سنت الهی بر این است که انسان به اندازه تلاش خود به موفقیت خواهد رسید.

امام جمعه دزفول اظهار کرد: مقاومت و ایستادگی، و حرکت در مسیر صحیح، و با علم و یقین درس هایی هستند که انسان می تواند از قران بیاموزد.

رئیس شورای فرهنگ عمومی شهرستان دزفول خاطرنشان کرد: قرآن به تنهایی موجب نجات انسان  نمی شود ولی در کنار اهل بیت عصمت و طهارت علیهم السلام قطعا نجات دهنده خواهد بود.

امام جمعه دزفول گفت: دشمن با توطئه و فشار سعی بر شکست انقلاب داشته و دارد ولی فداکاری، استقامت مردم و تقدیم شهدا در دفاع مقدس و تا کنون موجب شده که خداوند بنا بر سنت الهی، نصرت داده و تمام نقشه های دشمنان را نقش بر آب سازد.