۲۰م، بهمن ۱۳۹۶
نويسنده: user1daftar

www.MajdeDez.com

وصیتنامه شهید سید هبت الله شاهرکنی موسوی

آگاهانه به مشهد خویش می ‌روم برای جهاد در راه تو و در راه به تحقق رساندن جمهوری اسلامی در سراسر دنیا.

زمان انتشار: ۲۰م, بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۰۰ ق.ظ | کد خبر: 69047

بِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِیمِ

 وصیتنامه برادر پاسدار شهید سید هبت الله شاهرکنی موسوی

إِذا جاءَ نَصْرُ اللَّهِ وَ الْفَتْحُ  وَ رَأَیْتَ النَّاسَ یَدْخُلُونَ فِی دِینِ اللَّهِ أَفْواجاً فَسَبِّحْ بِحَمْدِ رَبِّکَ وَ اسْتَغْفِرْهُ إِنَّهُ کانَ تَوَّاباً

خدایا ، پروردگارا تو خود می‌ دانی که ما چقدر مشتاق شهادتیم و نیز می ‌دانی که هدف ما شهادت نیست بلکه پیروزی در راه توست ، اگر توانستیم می کُشیم و اگر نتوانستیم کشته می ‌شویم ولی در هر حال پیروزی با ماست چون تو فرموده ‌ای : إِنَّ اللَّهَ یُدافِعُ عَنِ الَّذِینَ آمَنُوا.

خداوندا چه دلیلی بهتر و چه منطقی قاطع تر برای جهاد ما که فرموده ‌ای : وَ جاهِدُوا فِی اللَّهِ حَقَّ جِهادِهِ.

پروردگارا اینک تو را شاهد می ‌گیرم که آگاهانه به مشهد خویش می ‌روم برای جهاد در راه تو و در راه به تحقق رساندن جمهوری اسلامی در سراسر دنیا.

خدایا اینک که ما با دنیا طرف شده ‌ایم تنها تو را داریم و راهنمایی های این مجاهد و ابر مرد زمان امام خمینی را .

اماما ، اینک سخنی با تو دارم ای که قلب های ما را تسخیر کرده ‌ای و اگر تو نبودی انقلابی در این سرزمین تا صد سال دیگر رخ نمی ‌داد مگر باز هم به رهبری رهبری چون تو . اماما اینک که ضربه‌ ها از هر طرف بر پیکر تو فرود می ‌آید ولی تو با یاری خدا همچون کوهی استوار بر پا ایستاده‌ ای و مسئولیت سنگین نذیران و بشیران را به دوش می ‌کشی مطمئن باش که ما یار و یاور توایم و از اسلام دفاع خواهیم کرد.

می‌ توانم بگویم به همین قدر که مشتاق شهادتم مشتاق دیدن امامم نیز می ‌باشم.

خدایا به پدر و مادر و خانواده و دوستانم صبر و مقاومت همراه با آگاهی عطا کن تا بدانند که : مَا أَصَابَ مِنْ مُصِیبَةٍ إِلَّا بِإِذْنِ اللَّهِ.

جمله ‌ای از امامم به یادم آمد که بیشتر زبان حال من است که : من که در زندگی به اسلام خدمتی نکردم شاید مرگم موجب خدمتی شود.

آخرین کلام این که من که نه لیاقت بهشت را دارم و نه لیاقت اسم شهید و جای شهید را ولی لطف خدا و رحمت و بخشندگی او را نیز نمی‌توانم فراموش کنم با وجود این اگر شما بازماندگان برای من دعا کنید و مرا ببخشید من در قیامت نیز به خودم اجازه خواهم داد که از خداوند طلب آمرزش کنم.

همه را به خدا می ‌سپارم .

والسلام

سید هبت الله شاهرکنی موسوی

منبع: مرکز فرهنگی دفاع مقدس دزفول