۱۸م، بهمن ۱۳۹۶
نويسنده: user1daftar

www.MajdeDez.com
زمان انتشار: ۱۸م, بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۱۸ ب.ظ | کد خبر: 69033

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی “مجد دز” حجة الاسلام والمسلمین قاضی نماینده ولی فقیه و امام جمعه دزفول در دیدار با شورای جبهه مردمی نیروهای انقلابی ضمن بزرگداشت ایام فاطمیه و دهه مبارک فجر گفت: از مهم ترین راهکارهای مقابله با دشمن، مردم و ظرفیت های مردمی هستند.

حجة الاسلام والمسلمین قاضی گفت: بعد از انقلاب اسلامی، دستگاه ها، تشکیلات و نهادهای مختلفی راه اندازی شده که هیچکدام نتوانسته نقش مردم را پر کنند و شاید یکی از بهترین دستاوردها فعال شدن برنامه تشکل های مردمی است.

امام جمعه دزفول اظهار کرد: مقام معظم رهبری همواره به مردم امید و روحیه تلاش و حرکت را القاء می کند اما دشمن سعی می کند در رده های مختلف با القاء ناامیدی همه چیز را از دست رفته نشان دهد.

نماینده ولی فقیه در شهرستان دزفول بیان کرد: ورود اعضای شورا در زمینه های مختلف جامعه شناسی و درست عمل کردن در زمان خواب سنگین مسئولین مهم ترین مسئله این شورا می باشد که می تواند با کارشناسان مجرب، نقشه های دشمن که گاهی توسط مسئولین خودی انجام می شود را رصد کند.

حجة الاسلام والمسلمین قاضی افزود: ارتباط با مردم و حساس کردن مردم نسبت به مسائل شهر و کشور هنری است که باید اعضای شورا در نظر داشته باشند.

نماینده ولی فقیه در شهرستان دزفول اظهار کرد: نباید به گونه ای رفتار کنیم که جریانات ناسالم با اهداف خاص در جامعه نسبت به جایگاه های حساس تصمیم گیری کنند.

همچنین پیش از سخنان امام جمعه دزفول اعضای شورای جمنا ضمن ارائه گزارش اجمالی از عملکرد این شورا جمنا را مخفف «جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی» و مجموعه ای از جریانات، احزاب و گروه های سیاسی- ارزشی- ولایی دانستند که در ۵ دی ماه سال ۱۳۹۵  تشکیل شده و در این شورا نیروهای ارزشی و ولایی حضور دارند.