۱۸م، بهمن ۱۳۹۶
نويسنده: user1daftar

www.MajdeDez.com
زمان انتشار: ۱۸م, بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۵۱ ق.ظ | کد خبر: 69028

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی “مجد دز” حجة الاسلام والمسلمین قاضی در دیدار انجمن کشاورزان دزفول در نهاد امامت جمعه دزفول ضمن تبریک دهه فجر و حمایت از بخش کشاورزی گفت: ما با پیشرفت صنعت مخالف نیستیم اما با صنعتی که به کشاورزی و محیط زیست آسیب برساند، مخالفت می کنیم.

نماینده ولی فقیه در شهرستان دزفول افزود: موافق پیشرفت صنایع تبدیلی هستیم تا متناسب با کشاورزی پیش رود که نبض اقتصاد مقاومتی در شهرستان دزفول و شمال خوزستان بخش کشاورزی است.

امام جمعه دزفول به یک صدایی افراد اشاره و بیان کرد: انتقال آب دزفول به شهرهای دیگر باید حساب شده باشد و در زمان خشکسالی باید مقدار این انتقالات کاهش پیدا کند.

نماینده ولی فقیه در شهرستان دزفول چاره مشکلات را هم فکری و تبادل نظر دانست و اظهار داشت: نداشتن فرماندار به مدت طولانی باعث آسیب به شهرستان دزفول می شود و امروز بهترین تجلیل از مردم غیور دزفول بها دادن به جوانان و مدیران توانمند و شایسته این دیار است.

حجة الاسلام والمسلمین قاضی با تأکید بر اینکه باید مسائل کلیدی را بیان کرد افزود: وقتی رهبر معظم انقلاب می فرمایند تمام توجهات معطوف به توانمندی های داخل باشد یعنی هر منطقه و دیار باید به ظرفیت ها و توانمندی های خود تکیه کند.

امام جمعه دزفول ضمن تأکید بر اتحاد و انسجام مردم و مسئولین شهرستان دزفول، گفت: مردم از نیروی بومی در مقایسه با نیروی غیر بومی انتظار بیشتری دارند و در نیروی بومی تقید بیشتری برای انجام درست وظایف خود وجود دارد.

همچنین در این دیدار کشاورزان گزارشی از مشکلات کمبود آب جهت آبدهی اراضی کشاورزی را ارائه و تأکید داشتند که استان خوزستان یکی از استان های تولید کشاورزی در کشور و شهر دارالمؤمنین دزفول لوکوموتیو کشاورزی خوزستان است و مسئولین باید در خور و شأن کشاورزی استان عمل کنند و در این بین نبود فرماندار هم آسیب های جدی به این بخش وارد کرده است.