۱۸م، بهمن ۱۳۹۶
نويسنده: user1daftar

www.MajdeDez.com
زمان انتشار: ۱۸م, بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۲۶ ق.ظ | کد خبر: 69022

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی “مجد دز” حجة الاسلام والمسلمین قاضی در دیدار عشایر در سی و نهمین فجر انقلاب و به منظور تجدید میثاق با آرمان های امام خمینی و انقلاب اسلامی دهه فجر و تقاران آن با ایام فاطمیه را گرامی داشت و گفت: انقلاب اسلامی انقلابی مردمی است که مردم با اطاعت از فرمان امام(ره) با رژیم طاغوت مبارزه کرده و حکومت اسلامی را برقرار کردند.

امام جمعه دزفول با اشاره به منابع سرشار و موقعیت استراتژیک ایران اظهار کرد: دشمنان سعی می کنند با توطئه ضربه های وارد شده از سوی ملت ایران را جبران کرده و به وضعیت گذشته و چپاول و غارت کشور برگردند.

نماینده ولی فقیه در شهرستان دزفول به سخن امام راحل “یاران من در گهواره یا کودکان هستند” اشاره کرد و افزود: همان یارانی که امام راحل در سال ۴۲ به آنها اشاره کرد بار انقلاب را به دوش کشیده و توانستند در سال ۵۷ رژیم طاغوت را سرنگون کنند.

حجة الاسلام والمسلمین قاضی شهدا را گل سرسبد خانواده ها دانست و تصریح کرد: شهدا برای اعتلای دین، سربلندی کشور و عزت اسلام و رهبر جان دادند و شهدای مدافع حرم افرادی بصیر بودند که هزاران کیلومتر دورتر از مرزهای ایران در مقابل دشمن ایستادند.

نماینده ولی فقیه در شهرستان دزفول تأکید کرد: تمام اقوام ایرانی به نوبه خود خدماتی داشته اند و باید مراقب نقشه دشمن در القای سهم خواهی به بهانه خدمت بود که زمینه اختلاف و تفرقه ایجاد نشود.

امام جمعه دزفول افزود: همه اقوام و طوایف ایرانی با هم برادر و سوار یک کشتی هستند که ناخدای آن رهبر معظم انقلاب و خدمه آن مسئولین و وزرا می باشند و ملت و مسئولین باید گوش به فرمان مقام عظمای ولایت باشند.

حجة الاسلام والمسلمین قاضی گفت: مسئولین باید خود را خدمتگزار ملت بدانند و مشکلات را حل کنند ولی یکی از پیام های این دیدار علیرغم وجود مشکلات اعلام پایبندی به نظام و انقلاب می باشد.

رئیس شورای فرهنگ عمومی شهرستان دزفول تقوا را سبب برتری دانست و افزود: امنیت کشور ما را در هیچ منطقه ای نمی توان دید و دشمن قصد بر هم زدن این امنیت را دارد باید دشمن را شناخت و مواظب بود که فریب تطمیع دشمن را نخورد.

امام جمعه دزفول تأکید کرد: عشایر ولایی و میهمن دوست با حضور باشکوه خود در راهپیمایی ۲۲ بهمن و با انسجام و وحدت به دشمن خواهند فهماند که ملت ایران به پای شهدا، کشور و انقلاب خود ایستاده است و اجازه نمی دهد که دشمنان و خود فروختگان نعمت امنیت را از ما سلب کنند.