۱۶م، بهمن ۱۳۹۶
نويسنده: user1daftar

www.MajdeDez.com
زمان انتشار: ۱۶م, بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۱:۰۶ ب.ظ | کد خبر: 69003

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی “مجد دز” حجة الاسلام و المسلمین قاضی نماینده ولی فقیه و امام جمعه شهرستان دزفول در ادامه دیدار با خانواده های شهدا در ایام سی و نهمین فجر انقلاب اسلامی به همراه جمعی از مسئولین با خانواده های شهید انقلاب محمدعلی مؤمن و شهید مدافع حرم عارف کایدخورده دیدار کرد.

امام جمعه دزفول ضمن گرامیداشت شهدا گفت: خانواده شهدا چشم و چراغ این ملت هستند و هر چه داریم از ایثار، شهادت و خون پاک شهدای گرانقدر، و صبر و استقامت خانواده های شهدا می باشد.

نماینده ولی فقیه در شهرستان دزفول از مادران بزرگوار شهدا برای تربیت چنین جوانان برومندی تقدیر کرد و افزود: مادران شهدا الگوی جامعه و مایه سرافرازی و افتخار ملت ایران هستند.

حجة الاسلام و المسلمین قاضی اظهار کرد: ایثار و فداکاری شهدا بهترین سلاح در برابر دشمن است و شهدا حق حیات به گردن ما دارند چرا که امنیت، آرامش، عزت و سربلندی کشور را مدیون خون پاک شهدا هستیم که به دشمنان اجازه پیشروی در خاک کشور عزیزمان ایران را ندادند.

امام جمعه محترم دزفول تابلوهای نفیسی به خانواده های این شهداء بزرگوار اهدا نمود و از خداوند متعال سربلندی، عزت و سرافرازی و سلامتی این خانواده های عزیز خواستار شد.